UNI-TRUCK - Serwisy i salony Samochodów Dostawczych i Ciężarowych

O firmie

Autoryzowany Dealer FIAT PROFESSIONAL oraz IVECO. UNI-TRUCK Sp. z o. o. to jedna z największych i najbardziej doświadczonych autoryzowanych sieci sprzedaży i obsługi samochodów IVECO i Fiat Professional w Polsce. Istniejemy od 1996 roku i posiadamy swoje oddziały w Warszawie-Nadarzyn, Łodzi, Warszawie, Wrocławiu, Zielonej Górze. Dzięki takiemu zasięgowi, możemy być tak blisko Klienta, jak to możliwe. W pracy kierujemy się zasadą, że potrzeby Klienta są dla nas zawsze numerem 1. Dlatego stawiamy na indywidualne doradztwo począwszy od wyboru konfiguracji pojazdu, poprzez dopasowanie zabudowy do spersonalizowanych i często specyficznych potrzeb każdego z Klientów, a na pomocy przy znalezieniu korzystnego finansowania i ubezpieczenia kończąc. Nasze serwisy są jednymi z najnowocześniejszych a nasi mechanicy, mimo wieloletniego doświadczenia stale podnoszą swoje kwalifikacje poprzez liczne szkolenia. Wystarczy zadzwonić, by przekonać się jak pomocni przy zakupie pojazdu czy serwisowaniu są pracownicy UNI-TRUCK, którzy pracują z nami od kilkunastu lat i nie ma dla nich tajemnic w świecie transportu. Zadzwoń i przekonaj się sam!

Historia rozwoju spółki
1996 założenie spółki Zielona Góra
2000 otwarcie oddziału Wrocław
2002 otwarcie oddziału Warszawa - Nadarzyn
2003 otwarcie oddziału Zgierz
2008 otwarcie oddziału Warszawa
2014 otwarcie oddziału Łódź ( części handlowej )
2015 otwarcie oddziału Łódź ( części serwisowej )
2016.01. otwarcie nowej hali serwisowej w O/Wrocław
1016.02. otwarcie Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów w O/Wrocław
2016.06. otwarcie nowoczesnej myjni dedykowanej pojazdom ciężarowym i dostawczym w O/Warszawa-Nadarzyn
2016.07. otwarcie zmodernizowaneno Biura Obsługi Klientów w serwisie i O/Wrocław

obraz-005.jpg obraz-005.jpg obraz-005.jpg obraz-005.jpg obraz-005.jpg obraz-005.jpg obraz-005.jpg obraz-005.jpg obraz-005.jpg

Specyfika każdego oddziału tworzy spójną i profesjonalną wizytówkę firmy. Każdy oddział posiada dział handlowy, halę serwisową i magazyn części zamiennych. Do dyspozycji klientów oddaliśmy również Sieć punktów sprzedaży Pojazdów Używanych, Centrum Sprzedaży Minibusów, blacharnie i lakiernie, oraz Okręgowe Stacje Kontroli Pojazdów a także myjnie TIR. Każdy z Oddziałów Uni-Truck dysponuje dużym, chronionym i monitorowanym placem postojowym, pozwalającym na swobodne manewrowanie największymi pojazdami. Posiadamy również Magazyn Centralny Części Zamiennych, zapewniające stały dostęp do asortymentu naszym oddziałom i klientom hurtowym.
Dodatkowo w Oddziale Nadarzyn znajduje się dział produkcyjny zajmujący się wykonywaniem zabudów do samochodów dostawczych. Firma posiada homologację ITS (Instytut Transportu Samochodowego) na zabudowy typu: skrzynia, skrzynia z plandeką, skrzynia z firano-burtą oraz kontener.
Posiadamy kompleksową ofertę skierowaną do firm komunalnych.

☻ Spółka oferuje również Serwisowy Program Flotowy do obsługi wielomarkowych flot naszych Klientów.

☻ Podpisaliśmy umowy ze wszystkimi liczącymi się towarzystwami ubezpieczeniowymi, na pośredniczenie przy likwidacji szkód powypadkowych.


Uni-Truck oferuje całodobowy system pomocy Assistance. Każdy z oddziałów ma na wyposażeniu samochód ze specjalistycznym sprzętem wyjeżdżający do wszystkich zgłaszanych awarii. Pogotowia drogowe Uni-Truck obejmują swym zasięgiem obszary województw: dolnośląskiego, mazowieckiego, łódzkiego, lubuskiego.

Poza sprzedażą aut, nasze stacje serwisowe świadczą usługi w zakresie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego oraz dystrybucji oryginalnych lub nieoryginalnych części zamiennych.

UNI-TRUCK posiada także autoryzację (FULL DEALERSHIP) koncernu IVECO Sp.A. i FIAT Professional.