UNI-TRUCK - Serwisy i salony Samochodów Dostawczych i Ciężarowych
Samochody dostawcze Iveco

Tutaj prezentujemy MODELE FABRYCZNE pojazdów użytkowych marki IVECO podzielone na kategorie wg zabudów. Szczegóły techniczne, katalogi fabryczne, cenniki - wszystko w tej zakładce dedykowanej marce IVECO.

Modele Kontakt

Samochody dostawcze Fiat

Tutaj prezentujemy MODELE FABRYCZNE pojazdów marki FIAT PROFESSIONAL podzielone na kategorie wg zabudów. Szczegóły techniczne, katalogi fabryczne, cenniki - wszystko w tej zakładce dedykowanej marce FIAT.

Modele Kontakt

Pojazdy nowe od ręki

Trafił ci się duży kontrakt? Potrzebujesz samochodu od zaraz? Nie masz czasu czekać? Tu prezentujemy samochody użytkowe dostawcze i ciężarowe, które są dostępne od ręki w jednym z naszych salonów. Bez czekania, bez konfigurowania zabudowy - samochodów dostępnych od ręki.

Samochody nowe od ręki »

Nasze realizacje Iveco i Fiat

Czym różnią się zabudowy i która z nich będzie najodpowiedniejsza dla Ciebie? Tu prezentujemy nasze realizacje. Nie musisz ufać zdjęciom z katalogu. Rzeczywisty wygląd zabudowy sprawdź TUTAJ.

Nasze realizacje »

Produkty finansowe i ubezpieczenia

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu najlepszej na rynku oferty finansowania na Twój nowy lub używany samochód? Nie wiesz, które towarzystwo ubezpieczeniowe ma korzystną ofertę polis OC i AC?? Kliknij!

Oferta » Kontakt »