UNI-TRUCK - Serwisy i salony Samochodów Dostawczych i Ciężarowych

Iveco Minibus

Minibus od 19 do 24 miejsc Idealne w transporcie miejskim, podmiejskim oraz międzymiastowym. Sprawdza się jako autobus szkolny.

Informacje podstawowe

Iveco Daily do przewozu od 19 do 24 osób.
Dopuszczalna masa całkowita 6,5 tony.
Opcja: Turystyczna ( bogatsza ) i Liniowa

WERSJA TURYSTYCZNA OPIS:
Komfortowy minibus o długości 7,5 m. Od konkurencji odróżnia się fabrycznym wymiarem, co oznacza karoserię fabryczną, bez jej cięcia i wydłużania. Ilość miejsc od 19 do 24. Wersja turystyczna mikrobusa Iveco to komfort, elegancja, wysoka jakość wykończenia i wykonania. Wersja ta jest ceniona przez obsługę biur turystycznych, organizatorów wycieczek, hotele i firmy podczas wyjazdów służbowych. Minibusy w wersji turystycznej i ich bogatszej wersji VIP CLASS, znakomicie sprawdzą się na krótkich oraz na dłuższych dystansach.

Szczegóły:
1. Odległość między fotelami ok. 65 cm. Fotele komfortowe, uchylne oraz rozsuwane na boki, mocowane w systemie szynowym, pozwalającym użytkownikowi na dowolną ich konfigurację wnętrza w zależności od potrzeb.
2. Indywidualne półki na bagaż podręczny wyposażone są w indywidualne nawiewy, indywidualne oświetlenie oraz indywidualne gniazda
USB.
3. DMC minibusa Iveco to aż 6 500 kg, co uniemożliwia jego przeciążenie. Jest to jedyny pojazd dostępny w segmencie minibusów z tak dużą dopuszczalną masą całkowitą.
4. Wysokość wnętrza 2100 mm pozwala na komfortowe przemieszczanie się wewnątrz autobusu.
5. Minibus wyposażono w duży pogłębiony bagażnik ( do 600 l ) oraz możliwość zamontowania haka holowniczego. Koło zapasowe umieszczone w dodatkowym koszu dla zwiększenia pojemności bagażnika.
6. Zbiornik paliwa 100 L w połączeniu z niskim zużyciem paliwa znacząco zwiększa zasięg autobusu.
7. Do wyboru są wersje z manualną lub automatyczną 8-biegową skrzynią biegów HI-MATIC. Skrzynia Hi-maitc to konstrukcja firmy ZF. Na wzmiankę zasługuje fakt, że właśnie model ośmiobiegowej skrzyni automatycznej ZF 8HP70 stosowany w Iveco Daily, mają na pokładzie chociażby Rolls-Royce Phantom, Dodge Charger, BMW serii 7, Jeep Grand Cherokee oraz Maserati Quattroporte - i nie, nie jest to błąd redakcyjny. Skrzynia automatyczna HI-MATIC gwarantuje maksymalną wygodę w prowadzeniu, dzięki adapcyjnemu systemowi logiki sterującej przerzucaniem biegów, który wybiera pomiędzy 20 różnymi programami. Może zaoferować wyjątkową wydajność w trybie ECO oraz wyjątkowe osiągi w trybie POWER, maksymalizując przyjemność z jazdy. Kierowcy pracujący w transporcie dalekobieżnym oraz osoby poszukujące wygodnego i niezawodnego partnera mogą wybrać skrzynię HI-MATIC, dającą najlepsze osiągi wraz z wyjątkowym komfortem prowadzenia pojazdu.
8. W celu poprawienia estetyki pojazdu lusterka, zderzaki, panele boczne oraz spoilery wzdłuż nadwozia możliwe w opcji w kolorze nadwozia.
9. Duże panoramiczne okna boczne, podwójne i przyciemniane.
10. Klimatyzacja: indywidualne nawiewy dla każdego pasażera.
11. Niezależne ogrzewanie postojowe.
12. Zestaw audio w skład którego wchodzą radio 2DIN z nawigacją i kamerą cofania, mikrofon a także monitor 19”.
13. Izolacja termiczno-dżwiękowa podłogi, boków, sufitu oraz drzwi.
14. Luk dachowy.
15. Ostatni rząd siedzeń podwyższony tworzy dodatkową przestrzeń bagażową z tyłu od 400 do 600 litrów.

WERSJA LINIOWA OPIS:
Minibus Iveco Daily w wersji liniowej. Ilość siedzeń w liniówce do 24 miejsc w klasie A.
Opcjonalnie istnieje możliwość rejestracji pojazdu z dodatkowymi 10 miejscami stojącymi. Wykorzystywane są w przewozach podmiejskich, miejskich, jako autobusy szkolne i w trans¬porcie pasażerskim między miastami.
Minibus Iveco w wersji liniowej charakteryzuje solidność, trwałość i estetyka.

Szczegóły:
1. Konstrukcja samochodu nie jest cięta ani przedłużana.
2. Środek auta wykonany z materiałów o wysokiej trwałości dostosowany do dużego ruchu pasażerów.
3. Dzięki dużej DMC wynoszącej aż 6500 kg, uniemożliwiającej przeciążenie pojazdu, istnieje możliwość rejestracji pojazdu z dodatkowymi 10 miejscami stojącymi.
4. Dzięki konstrukcji ramowej znacznie wzrasta żywotność pojazdu i możliwość przewozu pasażerów po różnej jakości drogach.
5. Obniżony próg drzwi przednich umożliwia komfortowe wsiadanie i wysiadanie z pojazdu.
6. Autobusy wyposażone są w system klimatyzacji z centralnym nawiewem z tyłu pojazdu oraz ogrzewanie postojowe.
7. Koło zapasowe montowane jest w specjalnym koszu pod pojazdem bez ograniczenia przestrzeni bagażowej.
8. W zależności od potrzeb fotele mogą być uchylne lub sztywne.
9. Istnieje możliwość wyposażenia autobusu w świetlne tablice kierunkowe oraz hak holowniczy o uciągu aż 3.5 t.
10. Poręcze dla pasażerów podróżujących w pozycji stojącej.
11. Półki na bagaż podręczny z oświetleniem głównym oraz nocnym.
12. Ogrzewanie postojowe niezależne od pracy silnika.
13. Izolacja termiczno-dżwiękowa podłogi, boków, sufitu oraz drzwi.
14. Luk dachowy.
15. Poręcze ułatwiające wsiadanie i wysiadanie.
16. Do wyboru są wersje z manualną lub automatyczną 8-biegową skrzynią biegów HI-MATIC. Skrzynia Hi-maitc to konstrukcja firmy ZF. Na wzmiankę zasługuje fakt, że właśnie model ośmiobiegowej skrzyni automatycznej ZF 8HP70 stosowany w Iveco Daily, mają na pokładzie chociażby Rolls-Royce Phantom, Dodge Charger, BMW serii 7, Jeep Grand Cherokee oraz Maserati Quattroporte - i nie, nie jest to błąd redakcyjny. Skrzynia automatyczna HI-MATIC gwarantuje maksymalną wygodę w prowadzeniu, dzięki adapcyjnemu systemowi logiki sterującej przerzucaniem biegów, który wybiera pomiędzy 20 różnymi programami. Może zaoferować wyjątkową wydajność w trybie ECO oraz wyjątkowe osiągi w trybie POWER, maksymalizując przyjemność z jazdy. Kierowcy pracujący w transporcie dalekobieżnym oraz osoby poszukujące wygodnego i niezawodnego partnera mogą wybrać skrzynię HI-MATIC, dającą najlepsze osiągi wraz z wyjątkowym komfortem prowadzenia pojazdu.


PODSTAWOWE DANE TECHNICZNE:
1. Marka: IVECO
2. Model: DAILY
3. Typ: 65CI8H V
4. DMC: 6.5 T
5. Długość: 7498 mm
6. Szerokość: 2052 mm
7. Wysokość: (AC) 3090 mm
8. Wysokość wnętrza: 2100 mm
9. Rozstaw osi: 4100 mm
10. FABRYCZNY ZWIS TYLNY,
POJAZD BEZ WYDŁUŻANIA
11. Tylne zawieszenie: mechaniczne lub pneumatyczne
12. Zawieszenie przód: drążki skrętne
13. Silnik: 4 cylindrowy, rzędowy o poj. 3 dm3 moc 180 KM/3500 obr. 470 Nm/1500 obr, EURO 6, SCR + EGR. Niezawodny, znany w branży transportowej silnik Iveco 3.0. Prosty w konstrukcji, łatwy w obsłudze serwisowej.

14. Skrzynia biegów: 6 stopniowa, manualna.
15. Skrzynia automatyczna HI-MATIC gwarantuje maksymalną wygodę w prowadzeniu, dzięki adapcyj- nemu systemowi logiki sterującej przerzucaniem biegów, który wybiera pomiędzy 20 różnymi programami. Może zaoferować wyjątkową wydajność w trybie ECO oraz wyjątkowe osiągi w trybie POWER, maksymalizując przyjemność z jazdy. Kierowcy pracujący w transporcie dalekobieżnym oraz osoby poszukujące wygodnego i niezawodnego partnera mogą wybrać skrzynię HI-MATIC , dającą najlepsze osiągi wraz z wyjątkowym komfortem prowadzenia pojazdu.
16. Zbiornik paliwa: 100 L
17. Opony: 225/75R16


VideoKatalogi

Katalog PDF do pobrania
1,72 MB ulotka-minibusy2m.pdf