UNI-TRUCK - Serwisy i salony Samochodów Dostawczych i Ciężarowych

Autoryzowany Serwis Iveco i Fiat w Nadarzynie

Serwis mechaniczny Iveco, Irisbus

Serwisy Iveco, Uni-Truck Sp. z o.o. autoryzowany dealer Iveco.
Każdy z pięciu autoryzowanych serwisów samochodów dostawczych i samochodów ciężarowych Uni-Truck Sp. z o.o. położony jest w dogodnej lokalizacji z łatwym dojazdem dla każdej wielkości pojazdu dostawczego lub ciężarowego. Praca w serwisach odbywa się na dwie zmiany i każdy z nich może być dostępny 24h na dobę dla klientów którzy zgłoszą awarię pojazdu Iveco w Iveco Assistance. Każdy mechanik, elektromechanik i diagnosta przeszedł serię szkoleń organizowanych przez producenta samochodu oraz szkoleń wewnętrznych. Nasi mechanicy to osoby z kilkunastoletnim stażem w marce lub branży, co gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług. Do Państwa dyspozycji pozostają:

Iveco Warszawa - Nadarzyn, Uni-Truck Sp. z o.o. o/Warszawa - Nadarzyn
Iveco Zielona Góra, Uni-Truck Sp. z o.o. o/Zielona Góra
Iveco Łódź, Uni-Truck Sp. z o.o. o/Łódź
Iveco Wrocław, Uni-Truck Sp. z o.o. o/Wrocław
Iveco Warszawa, Uni-Truck Sp. z o.o. o/Warszawa
Firma Uni-Truck Sp. z o.o. zatrudnia w swoich stacjach serwisowych wykwalifikowany i doświadczony zespół potrafiący obsłużyć każdy z modeli samochodów dostawczy i ciężarowych marki Iveco, na który składają się:
• pracownicy Biura Obsługi Klienta ,
• pracownicy Działu Części Zamiennych,
• mechanicy i diagności.
Każdy z autoryzowanych serwisów samochodów dostawczych i samochodów ciężarowych Uni-Truck Sp. z o.o. posiada niezbędne narzędzia diagnostyczne, narzędzia specjalne, dokumentację techniczną oraz stały dostęp do oryginalnych części zamiennych Iveco. Umożliwia to wykonanie każdorazowo skutecznej i szybkiej naprawy pojazdów Iveco w pełnej gamie i pomoc naszym klientom w przypadku awarii lub konieczności wykonania obsług serwisowych, serwisu gwarancyjnego, serwisu mechanicznego czy też serwisu blacharsko-lakierniczego.
Serwisy Uni-Truck Sp. z o.o. gwarantują naszym klientom:
• dotrzymywanie terminów,
• wyjaśnienie wykonanych prac,
• jakość pracy,
• łatwość umówienia wizyty,
• zgodność z kosztorysem.
Zapewniając w ten sposób najwyższe standardy obsługi klienta, mamy na celu osiągnięcie optymalnego poziomu satysfakcji każdego posiadacza Iveco Daily, Iveco Eurocargo, Iveco Stralis i Iveco Trakker.
Tylko autoryzowane punkty serwisu Iveco mogą stale utrzymywać optymalną sprawność twojego pojazdu. Właśnie dlatego wprowadzono na rynek Origin 100% Iveco aby umocnić nas w służbie dla naszych klientów.
Origin 100% Iveco utworzono specjalnie aby:
• Zapewnić najwyższej klasy Obsługę Klientów, która zawsze odpowiada na ich potrzeby
• Produkować oryginalne części Iveco w ramach nieustającego programu prac badawczo-konstrukcyjnych, wybierając tylko najlepsze wyroby od czołowych dostawców

Zdecydowałeś się na pojazd Iveco?
Autoryzowane serwisy samochodów dostawczych i samochodów ciężarowych Uni-Truck Sp. z o.o. oferują Ci wyroby i usługi wybitnej jakości, troskę o klientów i profesjonalizm. Tylko taka obsługa Klientów Iveco odpowiada na ich potrzeby fachowo i z najwyższą dbałością, przez cały czas utrzymując ich pojazdy dostawcze lub ciężarowe w doskonałym stanie – Pozostań z nami!

W drodze, razem z wami, 365 dni w roku
Iveco oferuje program pomocy drogowej 24 godziny dziennie, 7 dni w tygodniu pod nazwą Assistance Non-Stop. Na potrzeby tej kluczowej usługi Iveco dużo zainwestowało w Centrum Obsługi Klientów, specjalnie utworzony punkt pierwszego kontaktu z klientami w przypadkach nieoczekiwanych awarii pojazdów. Centrum Obsługi Klientów koordynuje wszelkie działania pomocy drogowej od pierwszego kontaktu po naprawy w drodze, lub – w razie potrzeby – holowanie do autoryzowanej stacji obsługi (ASO) Iveco.
Pod bezpłatnym numerem telefonu 00800 48 326 000* w Europie można wezwać pilną pomoc dla swego pojazdu. Zespół 80 operatorów zapewnia natychmiastową reakcję i bezzwłoczne rozwiązanie każdego problemu, uruchamiając najbliższy miejsca awarii i najbardziej odpowiedni dla danego pojazdu punkt serwisowy Iveco.
W trakcie całego procesu pomocy (czy jest to drobna naprawa w drodze, czy holowanie i naprawa warsztatowa), Centrum Obsługi Klientów sprawdza jego postępy, systematycznie informuje klienta i gwarantuje, że każdy pojazd gamy Daily, Eurocargo, Stralis czy Trakker wróci do pracy najwcześniej, jak to możliwe.
Zanim skontaktujesz się z Centrum Obsługi Klientów:
• Upewnij się, że masz przy sobie dokumenty pojazdu
• Przekaż możliwie najwięcej dokładnych informacji o miejscu, w którym się znajdujesz.
Gdy rozmawiasz z operatorem:
• Przekaż wszystkie żądane informacje
• Opisz istotę problemu tak dokładnie, jak to możliwe
Na koniec rozmowy telefonicznej dostaniesz numer sprawy, co umożliwi sprawdzanie postępu jej załatwiania poprzez witrynę internetową.
Centrum Obsługi Klientów będzie monitorować udzielaną pomoc od początku do końca, co zapewnia skrócenie czasu przestoju do absolutnego minimum.
Szybki Serwis Daily
Szybki Serwis Daily jest dostępny dla użytkowników pojazdów Iveco Daily i zapewnia szeroki asortyment usług i napraw, które są dostępne bez potrzeby wcześniejszego umówienia się .

Szybki Serwis Daily obejmuje:
• Standardowy przegląd – co 30 000 km lub 40 000 km zależnie od modelu, przegląd M1 wraz z wymianą oleju w silniku i filtra oleju
• Wymianę układu wydechowego
• Wymianę amortyzatorów
• Wymianę klocków i tarcz hamulcowych, wraz ze sprawdzeniem bezpieczeństwa układu hamulcowego
• Zastosowanie 100% oryginalnych części Iveco po konkurencyjnych cenach
Całkowita elastyczność i spokojna głowa z Elements
• „Elements" to integralna część programu Iveco Origin 100%, który gwarantuje klientom kompleksową obsługę począwszy od dostarczenia oryginalnych części po kontrakty serwisowe i naprawcze.
• „Elements" zapewnia użytkownikowi pełną elastyczność w dostosowaniu kontraktów serwisowych i naprawczych do charakteru prowadzonej działalności.
SPOKÓJ IVECO.
Firma Iveco zajmuje wiodącą pozycję w świecie transportu. Zastosowanie części zamiennych Origin 100% Iveco oraz kwalifikacje pracowników sieci serwisowej gwarantują niezawodność i najwyższy poziom obsługi.
Nieustanne wysiłki podejmowane przez firmę Iveco w celu zaoferowania klientom najlepszej obsługi zaowocowały powstaniem Elements: szerokiej gamy pakietów serwisowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta, opracowanych z myślą o tym, aby utrzymać każdy pojazd w doskonałym stanie technicznym przez cały okres użytkowania.
W jaki sposób? Poprzez zaufanie do sieci autoryzowanych stacji obsługi IVECO, która oferuje najnowocześniejsze usługi i pozwala zminimalizować koszty operacyjne, zapewniając jednocześnie
spokój, bezpieczeństwo oraz wysoką wartość rezydualną pojazdu gamy Daily, Eurocargo, Stralis czy Trakker.

USŁUGI SZYTE NA MIARĘ.
Elements to wysoko wyspecjalizowany program usług serwisowych najwyższej jakości stworzony z myślą o wydłużeniu żywotności Twojego pojazdu Daily, Eurocargo, Stralis lub Trakker w każdych warunkach.
Elements wzmacnia koncepcję spójności i zaufania pomiędzy firmą Iveco a właścicielem pojazdu dostawczego lub ciężarowego marki Iveco w połączeniu z idealną synergią sieci sprzedaży i serwisów.

Każda umowa zapewnia :
• elastyczność wyboru idealnego pakietu dla Ciebie i Twojego pojazdu,
• przejrzystość płatności, bez ryzyka nieoczekiwanych kosztów,
• niezawodność pojazdu zagwarantowaną dzięki oryginalnym częściom zamiennym Origin 100% Iveco,
• profesjonalizm wysoko wykwalifikowanych specjalistów oraz sprzęt najnowszej generacji,
• bezpieczeństwo wynikające z utrzymywania pojazdu w doskonałym stanie technicznym,
• wartość pojazdu, która pozostaje wysoka z uwagi na regularne, udokumentowane serwisowanie
przez autoryzowaną stację obsługi.

wy bierz program serwisowy , który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom w zakresie transportu:


MAINTENANCE
Planowana konserwacja zgodna z podręcznikiem „Obsługi i konserwacji”

DRIVELINE
Wszystkie planowane prace konserwacyjne i/lub określone prace naprawcze w obrębie układu napędowego

FRICTION
Wszystkie planowane prace konserwacyjne i/lub określone prace naprawcze w obrębie podzespołów ulegających zużyciu

STANDARD
Wszystkie planowane prace konserwacyjne i/lub określone prace naprawcze w obrębie pojazdu

Rozszerzona gwarancja
Prace naprawcze i gwarancja wydłużona poza standardowy okres gwarancyjny


Diagnostyka E.A.SY.
Aby szybko i niezawodnie rozpoznawać wszelkie problemy i umożliwić ich skuteczne rozwiązanie w warsztacie, Iveco stworzyło nowa platformę diagnostyczną, która odzwierciedla ewolucję wyrobów.
Nazywa się E.A.SY. (Electronic Advanced System, czyli Zaawansowany System Elektroniczny) i jest systemem umożliwiającym prostą diagnozę różnych elektronicznych układów regulacyjnych pojazdu, przy użyciu modułu łączności (ECI) i specjalnego komputera PC.
Oprogramowanie platformy E.A.S.Y gwarantuje dostęp za pomocą pojedynczego, intuicyjnego interfejsu do spisu napraw indeksowanego według objawów.
Moduł ECI w który wyposażony jest każdy pojazd gamy Daily, Eurocargo, Stralis lub Trakker zapewnia łączność z wszystkimi obecnymi i przyszłymi członami regulacyjnymi Iveco.
Także dzięki współdziałaniu z Teleservices i wszystkimi innymi systemami wsparcia Iveco, z którymi system ten może się natychmiast połączyć, E.A.SY. stanowi serce Zaawansowanej Diagnostyki Iveco, co czyni go kluczem do warsztatu przyszłości.

Zapraszamy do nas, Autoryzowanego Dealera Samochodów Dostawczych i Samochodów Ciężarowych marki Iveco, firmy Uni-Truck Sp. z o.o. Czekamy na Was w naszych oddziałach:

Iveco Warszawa - Nadarzyn, Uni-Truck Sp. z o.o. o/Warszawa - Nadarzyn
Iveco Zielona Góra, Uni-Truck Sp. z o.o. o/Zielona Góra
Iveco Łódź, Uni-Truck Sp. z o.o. o/Łódź
Iveco Wrocław, Uni-Truck Sp. z o.o. o/Wrocław
Iveco Warszawa, Uni-Truck Sp. z o.o. o/Warszawa

Serwis mechaniczny Fiat

Serwis mechaniczny

Zakres świadczonych usług przez nasz Autoryzowany Serwis:

• wszystkie naprawy gwarancyjne samochodów FIAT PROFESSIONAL oraz pogwarancyjne samochodów FIAT, FIAT PROFESSIONAL, ALFA ROMEO oraz LANCIA;
• kompleksowe naprawy silników, skrzyń biegów i zawieszeń
• okresowe przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne
• pełna diagnostyka i naprawy elektronicznych układów zapłonowych i wtryskowych z użyciem nowoczesnych urządzeń komputerowych (Examiner Smart HD oraz WiTech)
• szybka diagnostyka układów kierowniczych, hamulcowych oraz zawieszenia
• kompleksowa obsługa układu klimatyzacji
• wymiana i przechowywanie opon
• kontrola i regulacja geometrii układu jezdnego
• naprawy elektryczne oraz naprawy i diagnozowanie wszelkich układów elektronicznych w samochodach grupy Fiat
• obsługa i naprawy układów bezpieczeństwa czynnego i biernego samochodów, takich jak Air-Bag, ABS itp.
• montaż wyposażenia dodatkowego (Webasto, zawieszenia pneumatyczne, haki holownicze, alarmy, czujniki cofania, tempomaty oraz instalacje gazowe firmy Tartarini
• stałe i fachowe doradztwo ze strony personelu w zakresie eksploatacji samochodu.


To warto wiedzieć:

• Termin usługi można uzgodnić telefonicznie
• Umożliwiamy płatności za usługi „na przelew”
• Uzgadniamy z Klientem koszt naprawy
• Stali Klienci otrzymują rabaty
• Na wszystkie naprawy z użyciem oryginalnych części zamiennych udzielamy 12-miesięcznej gwarancji
• Wszystkie naprawy wykonujemy zgodnie z technologią producenta
• Przy długotrwałych naprawach istnieje możliwość użyczenia samochodu zastępczego
• Akceptujemy karty płatnicze
• Istnieje możliwość kredytowania kosztownych napraw

• Jeżeli zepsuje Ci się samochód na drodze a jest w okresie gwarancji dzwoń na darmową infolinię Assistance

CIAO FIAT 00 800 3428 0000

• Jeżeli masz problem z samochodem po gwarancji prosimy o kontakt z naszą całodobową Pomocą Drogową pod nr tel:

665 111 333


Serwisowy program flotowy

Serwisowy program flotowy.

Wieloletniego doświadczenia firmy Uni-Truck Sp. z o.o. w naprawie i obsłudze pojazdów dostawczych i ciężarowych marki Iveco, wskazało na potrzebę objęcia specjalną opieką serwisową Klientów posiadających lub użytkujących floty aut marki Iveco, Irisbus, FIAT, FIAT PROFESSIONAL, lub floty mieszanbe marek takich jak: ALFA ROMEO, LANCIA Renault Trucks, Scania, DAF, MAN, Volvo, Mercedes Truck. Dlatego też, od 2012 roku firma Uni-Truck Sp. z o.o. w większości swoich oddziałów posiada osobę, Kierownika ds. Relacji z Kluczowymi Klientami, dedykowaną do bezpośredniej obsługi flot.

Zadaniem osoby na tym stanowisku jest stały, bezpośredni kontakt z klientem flotowym, a w szczególności :

• Dbanie o zadowolenie klienta poprzez
• Specjalną, flotową ofertą serwisową dostosowaną do potrzeb klienta,
• Właściwą komunikacją z biurem obsługi klienta,
• Wyceną usług serwisowych,
• Doborem części zamiennych,
• Kontakt z Iveco Poland w sprawach związanych z pojazdami klienta.

Bardzo często taki sposób dbania o interesy klienta owocuje stałą współpracą na preferencyjnych warunkach sformalizowaną w specjalnych umowach flotowych lub porozumieniach.
Jeżeli jesteście Państwo firmą posiadającą flotę samochodów dostawczych lub ciężarowych marki Iveco, Fiat Professional, Renault Trucks, Irisbus lub posiadacie flotę mieszaną, składającą się z marek : ALFA ROMEO, LANCIA, Renault Trucks, Scania, DAF, MAN, Volvo, Mercedes Trucki i zainteresował Was program flotowy Uni-Truck Sp. z o.o. zapraszamy do współpracy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w naszych oddziałach:
Uni-Truck Sp. z o.o. o/ Warszawa
Uni-Truck Sp. z o.o. o/ Warszawa - Nadarzyn
Uni-Truck Sp. z o.o. o/ Zielona Góra
Uni-Truck Sp. z o.o. o/ Łódź
Uni-Truck Sp. z o.o. o/ Wrocław
Uni-Truck Sp. z o.o. o/Gorzów
Uni-Truck So. z o.o. o/Zgierz

Usługi blacharsko-lakiernicze

UWAGA: OKRESOWA PROMOCJA LOKALNA NA USŁUGI BLACHARSKO - LAKIERNICZE
tylko dla Klientów Uni-Truck z województwa mazowieckiego:

Zobacz promocję na usługi i częśći

Kompleksowa likwidacja szkód powypadkowych to:
Pośrednictwo w kontaktach z firmami ubezpieczeniowymi - zadbamy by nie zaniżono zakresu państwa naprawy.
Naprawy mechaniczne.
Naprawy blacharskie,
Naprawy lakiernicze.
Ostateczne rozliczenie szkody w towarzystwie ubezpieczeniowym.

Specjalizuje się w naprawach samochodów marki Iveco, FIAT,FIAT PROFESSIONAL, ALFA ROMEO,LANCIA wykonujemy także naprawy powypadkowe samochodów innych marek np Renault Trucks, Scania, DAF, MAN, Volvo, Mercedes Truck.
Stosujemy technologię producenta. Posiadamy długoletnie doświadczenie w kontaktach z największymi ubezpieczycielami co pozwala nam skrócić likwidację szkody do niezbędnego minimum.
W większości przypadków umożliwiamy naszym klientom bezgotówkowe rozliczenie szkody.

Posiadamy najnowocześniejsze zaplecze techniczne, gwarantujące przywrócenie stanu pojazdu sprzed szkody oraz pełne bezpieczeństwo jego eksploatacji. Do napraw używane są oryginalne części zamienne lub na życzenie - tańsze części, o jakości porównywalnej z oryginalnymi.

• naprawy blacharsko - lakiernicze wszystkich marek
• okresowe przeglądy nadwozia
• obsługa i likwidacja szkód komunikacyjnych wszystkich Towarzystw Ubezpieczeniowych
• pomoc w załatwianiu formalności związanych z obsługą szkód komunikacyjnych
• doradztwo techniczne
• na wszystkie naprawy udzielamy gwarancje
• wszystkie naprawy wykonujemy zgodnie z technologią producenta
• możliwość użyczenia samochodu zastępczego na czas naprawy
• Samochody po kolizji przyjmujemy na nasz parking przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Firma Uni-Truck Sp. z o.o. Autoryzowany serwis pojazdów dostawczych i pojazdów ciężarowych ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę współpracy oraz zaproponować usługi w zakresie napraw mechanicznych, serwisu gwarancyjnego, blacharsko-lakierniczych oraz kompleksowych napraw powypadkowych wszystkich pojazdów dostawczych i ciężarowych marki Iveco, Iveco Daily, Iveco Eurocargo, Iveco Stralis, Iveco Trakker, FIAT, FIAT PROFESSIONAL, ALFA ROMEO, LANCIA.

Jesteśmy jednym z 6 oddziałów spółki Uni-Truck Sp. z o.o. które na rynku serwisów samochodów dostawczych i ciężarowycj działają ponad 20 lat. Działamy na rynku od 1996 roku, zaś pierwszą autoryzację otrzymaliśmy w 1997 roku Na wyposażeniu oddziałów znajdują się najwyższej klasy urządzenia podnoszące jakość i precyzję wykonywanych usług zarówno mechanicznych jak i blacharsko lakierniczych.
Firma starając się jak najlepiej dbać o właściwą obsługę i interesy swoich Klientów pragnie zaproponować szeroki zakres usług założeniem których jest oferowanie profesjonalnej i wysoko wyspecjalizowanej obsługi obejmującej cały szereg działań pomocy oraz doradztwa.
Poniżej przedstawiamy bardziej szczegółową propozycję współpracy skierowaną specjalnie do Państwa, w której znajdują się informacje dotyczące serwisu a także indywidualnych warunków wspólnych działań.
SERWIS BLACHARSKO-LAKIERNICZY
Uni-Truck Sp. z o.o. Autoryzowany serwis pojazdów dostawczych i pojazdów ciężarowych Iveco od początku swojej działalności zajmuje się naprawami blacharsko-lakierniczymi.
Nasz blacharnia i lakiernia są czynne 6 dni w tygodniu, a utworzony przez nas tok napraw, to najwyższej jakości obsługa samochodów zarówno ciężarowych jak i dostawczych IVECO, FIAT,FIAT PROFESSIONAL, ALFA ROMEO,LANCIA wykonujemy także naprawy powypadkowe samochodów innych marek np Renault Trucks, Scania, DAF, MAN, Volvo, Mercedes Truck.
Dla zapewnienia pełnej satysfakcji klientów współpracujemy z największymi instytucjami ubezpieczeniowymi na rynku Polskim.
Na miejscu likwidujemy powstałe szkody oraz gwarantujemy szybkość i rzetelność w załatwieniu formalności związanych z likwidacją szkody.
Cały teren naszej firmy jest całodobowo chroniony i monitorowany. Dla wygody naszych klientów udostępniamy również depozyt przedmiotów wartościowych znajdujących się w samochodzie, które zostaną bezpiecznie przechowane przez okres naprawy samochodu.

Nasze usługi to również:
• assistance 24 h
• bezpłatne odbieranie i odstawiane aut do klienta
• samochody zastępcze

Posiadamy komputer diagnostyczny, kabinę lakierniczą firmy LAGOS. Do napraw blacharsko-lakierniczych posiadamy 4 stanowiska. Jesteśmy wyposażeni w specjalistyczną ramę naprawczą wraz z pomiarami co pozwala nam naprawiać samochody dostawcze i samochody ciężarowe marki Iveco
Przy okazji, iż samochód klienta znajduje się w naszym serwisie jako normę traktujemy naprawę drobnych uszkodzeń nie związanych bezpośrednio ze zgłaszaną szkodą.
Do Państwa dyspozycji posiadamy wysokiej klasy samochody zastępcze.
Oferta współpracy w zakresie rozliczeń bezgotówkowych obejmuje profesjonalną obsługę napraw powypadkowych pojazdów w zakresie mechanicznym i blacharsko-lakierniczym szkód komunikacyjnych pojazdów ubezpieczonych z tytułu AC oraz szkód z odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych.
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe samochodów dostawczych i ciężarowych odbywają się w oparciu o stawki zgodnie z autoryzacją Iveco.
W ramach wzajemnej współpracy proponujemy Państwu fachową pomoc w zakresie:

• procedury zgłaszania szkód
• likwidacji szkód.
• profesjonalnymi naprawami blacharsko-lakierniczymi
• samochodami zastępczymi
• holownikami 24 H
• parkingiem na 100 samochodów(monitoring-ochrona)

Pragniemy zwrócić uwagę, że kwalifikacja uszkodzeń dokonywana w warunkach warsztatowych pozwala na zdiagnozowanie uszkodzeń pojazdów, które nie są możliwe do wykrycia w trakcie oględzin pojazdu przed siedzibą zakładu ubezpieczeń.
Klienci naszej firmy korzystają również z wielu przywilejów, które szczegółowo uzgadniane są podczas indywidualnych rozmów. Są to między innymi możliwości uzyskania rabatów na zakup części zamiennych i akcesoriów do użytkowanych samochodów lub rabatów na naprawy serwisowe (dotyczy to napraw nie podlegających rozliczeniom z towarzystwami ubezpieczeniowymi ).
Firma Uni-Truck zatrudnia wysokiej klasy personel składający się z doświadczonych oraz wykwalifikowanych blacharzy, lakierników, mechaników oraz pracowników biura obsługi klienta oczekujących na klientów w przestronnie i nowocześnie urządzonych pomieszczeniach biurowych.
Dziękujemy za zapoznanie się z powyższą ofertą i mamy nadzieje, że oferta naszej firmy zainteresowała Państwa na poziomie umożliwiającym podjęcie współpracy. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt na który natychmiast odpowiemy i przekażemy Państwu dodatkowe informacje nie ujęte w powyższej ofercie.


Nasze Centrum Napraw Powypadkowych oferuje:

1. Kompleksowe naprawy blacharsko – lakiernicze.
2. Likwidacja szkód komunikacyjnych. (Umowy z kluczowymi ubezpieczycielami ).
4. Naprawy bezgotówkowe.
5. Holowniki własne lub podwykonawców.
6. Indywidualny opiekun serwisowy od formalności, przez naprawę do finalnego odbioru pojazdu.
7. Weryfikacja kosztorysu zaproponowanego przez ubezpieczyciela i jego korekta.
8. Trudne przypadki, skonsultujemy bezpłatnie z naszą kancelarią prawną specjalizującą się w sprawach odszkodowawczych.
9. Współpraca z licznymi firmami zabudowującymi.
10. Pełne autoryzacje firm DHOLLANDIA oraz BAR Cargolift.
11. Bezpłatna ocena stanu technicznego pojazdu po wykonanej naprawie powypadkowej.
12. Bezpłatny podstawowy przegląd eksploatacyjny (filtr + olej).
13. Bezpłatne mycie pojazdu.
14. Odprowadzenie pojazdu do miejsca wskazanego przez klienta.
15. Automatyczne przystąpienie do klubu VIP (karta) pozwalającego uzyskiwać rabaty.

powypadkowe naprawa
naprawy powypadkowe samochodów
warsztat blacharski
warsztat blacharsko lakierniczy
naprawa blacharska samochodu
zakład blacharski
warsztat blacharski

Serwis mechaniczny Renault Trucks

Wielomarkowy Serwis Samochodów Dostawczych i Ciężarowych Renault

Serwisy samochodów dostawczych i samochodów ciężarowych Uni-Truck Sp. z o.o. w swoich oddziałach zlokalizowanych w Warszawie, Nadarzynie, Zielonej Górze, Zgierzu k. Łodzi, Wrocławiu i Gorzowie Wielkopolskim posiada możliwość wykonywania napraw mechanicznych i obsługi pojazdów dostawczych i pojazdów ciężarowych innych marek, takich jak:

• Fiat Professional: Fiat Ducato, Fiat Scudo.
• Renault Trucks: Renault Mascott, Renault Master, Renault Premium, Renault Magnum.
• DAF Trucks: DAF XF, DAF CF, DAF LF.
• MAN Trucks: MAN TGX, MAN TGS, MAN TGM.
• Peugeot Professional: Peugeot Boxer, Peugeot Expert.
• Irisbus.

Świat transportu i obsługi wielomarkowych flot nie ma dla nas tajemnic.

Serwis gwarancyjny Iveco, Irisbus

Ogólne warunki Gwarancji Iveco

Ogólne warunki gwarancji Iveco obowiązują dla pełnej gamy pojazdów dostawczych i ciężarowych marki Iveco, tzn: Iveco Daily, Iveco Eurocargo, Iveco Stralis, Iveco Trakker. W naszych serwisach Iveco, firmy Uni-Truck Sp. z o.o. zapewniamy klientom serwis gwarancyjny na zasadach Gwaranta – Iveco Poland Sp. z o.o.

Szanowni Państwo!
Poniżej zamieszczono omówienie ogólnych warunków gwarancji, jaka jest udzielana na pojazdy użytkowe Iveco sprzedawane na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Prosimy o dokładne zapoznanie się z nimi, gdyż ich respektowanie w połączeniu z przestrzeganiem wszystkich wskazówek zawartych w dostarczonej do Waszego pojazdu instrukcji pt. "Użytkowanie i Obsługa" zapewni jego bezawaryjną prace przez długi okres czasu przy zachowaniu kosztów eksploatacji na możliwie najniższym poziomie.
Jedynym dokumentem potwierdzającym gwarancje pojazdu jest karta gwarancyjna, której integralna częścią jest niniejsze omówienie ogólnych warunków gwarancji. Karta gwarancyjna wraz z książką gwarancyjna, służącą do rejestrowania wykonanych napraw gwarancyjnych pojazdu i instrukcja pt. "Użytkowanie i Obsługa" (ewidencja wszystkich obsług planowych pojazdu) winny zawsze towarzyszyć pojazdowi. Należy je starannie przechowywać wraz z innymi dokumentami pojazdu takimi, jak dowód rejestracyjny.
Karta gwarancyjna jest podstawowym dokumentem umożliwiającym identyfikacje pojazdu w okresie gwarancji.
Udzielona gwarancja jest uznawana przez cała światową siec dealerska marki IVECO, ale tylko w odniesieniu do certyfikowanych przez Iveco części zamiennych zainstalowanych w pojeździe na etapie jego produkcji lub zamontowanych w związku z wykonaniem napraw gwarancyjnych.
Przestrzeganie planu obsług technicznych Iveco jest podstawowym wyznacznikiem właściwej eksploatacji pojazdu, w zgodzie z wytycznymi Producenta, a jednocześnie warunkiem korzystania z gwarancji. W przypadku zabudów i wyposażenia dodatkowego instalowanego przez warsztaty zewnętrzne, Iveco nie ponosi odpowiedzialności z tytułu gwarancji, która może być udzielona przez firmę instalującą wyposażenie, która działa samodzielnie lub przez swoja sieć, zależnie od obowiązujących procedur. Dotyczy to zarówno uszkodzeń zainstalowanego wyposażenia, jak i awarii fabrycznie zamontowanych w pojeździe części i podzespołów, jeśli ich uszkodzenie zostało spowodowane przez niewłaściwie wykonany montaż wyposażenia dodatkowego lub jego wadliwe działanie.
W ramach gwarancji Iveco nie ponosi odpowiedzialności finansowej za koszty transportu pojazdu, który uległ awarii ale może się poruszać bez ryzyka wywołania dalszych uszkodzeń, koszty poniesione przez klienta w związku z wynajęciem pojazdu zastępczego, pobytem kierowcy w trakcie naprawy w hotelu, naliczeniem kar finansowych za niedostarczenie przewożonego ładunku na czas, utrata zysków z powodu okresowego unieruchomienia pojazdu itp.
W przypadkach, kiedy użytkownik ma wątpliwości czy po wystąpieniu usterki pojazdu może kontynuować jazdę celem dotarcia do najbliższego serwisu Producenta, należy bezwzględnie skontaktować się z przedstawicielem sieci dealerskiej Iveco lub zadzwonić pod numer Iveco Assistance Non-Stop.
Iveco może odmówić naprawy w ramach gwarancji, gdy zostanie stwierdzone, że:
- pojazd jest zaniedbany i używany niezgodnie z jego przeznaczeniem oraz posiada niedozwolone modyfikacje;
- przekraczane są dopuszczalne obciążenia pojazdu;
- pojazd nie jest serwisowany zgodnie z zaleceniami producenta podanymi w instrukcji pt. "Użytkowanie i Obsługa" dla danego modelu;
- wystąpiła usterka mająca związek z zamontowaniem w pojeździe jakichkolwiek części nie zaaprobowanych przez Iveco;
- zastosowano w pojeździe paliwa zanieczyszczonego lub nie spełniającego normy jakościowej PN-EN 590 lub w pojeździe z układem dozowania AdBlue użyto cieczy nie spełniającej normy jakościowej DIN V 70070;
- pojazd jest eksploatowany w ekstremalnie trudnych warunkach (np. gwałtowne przyspieszanie przy zimnym silniku, natychmiastowe gaszenie silnika po długiej jeździe, zwłaszcza z duża prędkością obrotową silnika itp.), na drogach terenowych lub drogach utwardzonych o nawierzchni w złym stanie technicznym (z wyłączeniem pojazdów specjalnych, przystosowanych do jazdy po drogach terenowych);
- pojazd jest eksploatowany w zakresie maksymalnych prędkości obrotowych silnika, zwykle oznaczonych czerwonym polem na obrotomierzu (szczegółowe dane dla każdego typu pojazdu podane są w instrukcjach pt. "Użytkowanie i Obsługa”).

Jeżeli Użytkownik nie zgadza się z decyzja o niezakwalifikowaniu naprawy jako gwarancyjnej, ma prawo do powołania na swój koszt niezależnego rzeczoznawcy.

Pierwszy rok eksploatacji.
Iveco gwarantuje, że w okresie 12 miesięcy od dnia odebrania pojazdu, co odpowiada dacie rozpoczęcia gwarancji, każde uszkodzenie podzespołów i części pojazdu spowodowane wadami materiału lub błędami montażu, zostanie usunięte w drodze naprawy lub, jeśli jest to niemożliwe lub nieuzasadnione, w drodze wymiany części na nowa bezpłatnie przez każdy Autoryzowany Serwis Iveco bez względu na przebieg pojazdu.
Jedyne odstępstwo od gwarancji dotyczy opon, które objęte są odrębną gwarancja producenta opon oraz zabudów, które również są objęte gwarancją producenta zabudowy.

Naturalna rzeczą jest, że obsługa planowa, przeglądy rejestracyjne oraz rutynowa wymiana elementów eksploatacyjnych takich, jak filtry olejowe, filtry paliwowe, filtry osuszacza powietrza, pióra wycieraczek, żarówki, bezpieczniki, paski klinowe i rozrządu, tarcze sprzęgła, klocki i szczeki hamulcowe, elementy zawieszenia pojazdu, łożyska itd., które ulegają normalnemu zużyciu, stanowią cześć kosztów eksploatacji pojazdu i będą zwracane w ramach gwarancji jedynie wówczas, gdy ich niesprawność będzie spowodowana wynikiem wady materiałowej lub wady produktu.
To samo dotyczy operacji takich, jak regulacja hamulców, wyważanie kół, ustawianie świateł, które mogą pojawiać się od czasu do czasu w zależności od warunków eksploatacji pojazdu.

Drugi rok eksploatacji.
W drugim roku eksploatacji:
− Pojazdy gamy Daily (z limitem przebiegu 200 000 km), objęte są pełna gwarancja, taka jak w pierwszym roku z dodatkowym wyłączeniem: akumulatorów, kompletnego sprzęgła, tarcz i klocków hamulcowych, amortyzatorów oraz szyb, lamp i powłoki lakierniczej.
− Pojazdy gamy Eurocargo o DMC od 7,5t do 16t (z limitem przebiegu 200 000 km), Trakker (z limitem przebiegu 200 000 km), a także Eurocargo o DMC 18t (bez limitu przebiegu) oraz Stralis (bez limitu przebiegu), objęte są jedynie gwarancja na główne elementy układu napędowego pojazdu zgodnie z podanym niżej wykazem:

Silnik: koło zamachowe, pompa olejowa, wał korbowy wraz z panewkami, koła rozrządu, wałek rozrządu, popychacze i dźwigienki zaworowe, zawory i gniazda zaworów, tłoki i pierścienie, tuleje cylindrowe, korbowody, turbosprężarka, głowica wraz z uszczelka, blok silnika, zespół pompy wodnej i piasta wentylatora.

Układ zasilania: pompa wysokiego ciśnienia, elektro-wtryskiwacze, pompowtryskiwacze, kaseta sterująca układu EDC. Skrzynia biegów: obudowy główne, wałki i koła zębate, wybieraki i łożyska.

Wał napędowy: wały napędowe, krzyżaki i łożyska podpór wałów.

Osie napędowe: obudowa mechanizmu różnicowego, wałek atakujący i koło talerzowe, mechanizm różnicowy, półosie i łożyska mechanizmu różnicowego, zwolnice piast, skrzynki redukcyjne napędu (rozdzielacze momentu).

Trzeci rok eksploatacji i kolejne lata.
− Pojazdy gamy Stralis MY2013 (tylko ciągniki) objęte są dodatkowa gwarancja na główne elementy układu napędowego zgodnie z wykazem, jak wyżej do końca trzeciego roku eksploatacji (z limitem przebiegu 450 000 km).
− Wszystkie pojazdy gamy Stralis MY2013 i Trakker MY2013 posiadają dodatkowa gwarancje na turbosprężarkę silnika do końca piątego roku eksploatacji (z limitem przebiegu 700 000 km).

W drugim roku gwarancji i kolejnych latach eksploatacji naprawy lub wymiany części są dokonywane bezpłatnie przez Autoryzowane Warsztaty Iveco z uwzględnieniem warunków i wyjątków dotyczących standardowej gwarancji Iveco. Regulacje, usuwanie wycieków (olejów, płynów eksploatacyjnych, powietrza itd.), obsługa planowa, przeglądy rejestracyjne, ustawienie geometrii zawieszenia, napełnienie układu klimatyzacji oraz zużycie eksploatacyjne jest również wyłączone z gwarancji w drugim roku eksploatacji.

Gwarancja udzielona na pojazd pierwszemu właścicielowi może zostać przeniesiona na następnego właściciela przy zachowaniu pierwotnego terminu biegu gwarancji. Podobnie części naprawione lub wymienione na gwarancji, są nadal objęte gwarancja aż do momentu wygaśnięcia terminu pierwotnej gwarancji pojazdu.
W celu umożliwienia Gwarantowi wykonanie poprawnej weryfikacji wszelkich usterek, które mogą wystąpić w pojeździe, klient winien każdorazowo zlecać w serwisie dokonującym naprawy odczytywanie wszystkich danych dotyczących warunków eksploatacji pojazdu zapisanych w pamięci elektronicznych modułów sterujących podzespołów pojazdu.

Sprawdzenia należące do obowiązków użytkownika

Bardzo ważne jest, aby zapoznać się z szeregiem prostych sprawdzeń i czynności weryfikacyjnych. Należy przeprowadzić prewencyjne sprawdzenie wszystkich czynności wymaganych do prawidłowej wymiany opony (umiejscowienie podnośnika, użycie
kluczy, itd.). Nie należy uważać tych działań za czystą rutynę; od nich zależy w dużym stopniu
osiągnięcie doskonałej wydajności pojazdu.
Dobrze przeprowadzona przez użytkownika konserwacja prewencyjna jest bardzo ważna jako uzupełnienie Sieci Serwisowej, co pozwala zaoszczędzić czas i uniknąć problemów.

Uwaga!
W przypadku pojawienia się nieprawidłowych gazów wydechowych lub nieprawidłowych
dźwięków z silnika, należy udać się do warsztatu serwisowego IVECO.

• Przed każdą podróżą
1. Olej silnikowy.
2. Płyn chłodzący i turbina dwufazowa (silnik F1C).
3. Płyn hamulcowy.
4. Płyn do spryskiwaczy.

• Co tydzień
5. Wspomaganie układu kierowania.
6. Opony.

Przed każdą podróżą
1. Sprawdzić poziom oleju za pomocą bagnetu. Jeżeli to konieczne, uzupełnić poziom.
Poziom oleju musi mieścić się między znacznikami MIN oraz MAX umieszczonymi na bagnecie. Poziom oleju nigdy nie może być wyższy niż znacznik MAX.
Uwagi:
• Przed sprawdzeniem poziomu oleju należy odczekać przynajmniej 15 minut od momentu wyłączenia silnika.
• W przypadku silników wyposażonych w filtr cząstek stałych, olej mogą wymieniać tylko autoryzowane warsztaty.
Poziom oleju należy uzupełniać tylko korzystając z zalecanych przez producenta produktów
2. Sprawdzić poziom płynu chłodzącego silnika.
Poziom musi mieścić się między znacznikami MAX oraz MIN umieszczonymi na zbiorniku.
Poziom nigdy nie powinien być niższy niż poziom oznaczony znacznikiem MIN. Jeżeli to konieczne, uzupełnić poziom płynu.
Poziom płynu należy uzupełniać tylko korzystając z zalecanych przez producenta produktów.

W każdym przypadku należy zapoznać się z tabelami płynów i substancji smarnych w instrukcji obsługi lub u najbliższego autoryzowanego dealera Iveco.

3. Sprawdzić poziom płynu w zbiorniku płynu hamulcowego.
Odkręcić nakrętkę i sprawdzić, czy poziom płynu hamulcowego jest maksymalny. Jeżeli poziom jest niski, należy skontaktować się z Siecią Serwisową.
Poziom płynu należy uzupełniać tylko korzystając z zalecanych przez producenta produktów.

W każdym przypadku należy zapoznać się z tabelami płynów i substancji smarnych w instrukcji obsługi lub u najbliższego autoryzowanego dealera Iveco.

4. Sprawdzić poziom płynu w zbiorniku płynu do spryskiwaczy.
Jeżeli konieczne będzie uzupełnienie poziomu płynu.

W każdym przypadku należy zapoznać się z tabelami płynów i substancji smarnych w instrukcji obsługi lub u najbliższego autoryzowanego dealera Iveco.

Należy również sprawdzić, czy przewody nie są zatkane; jeżeli to konieczne, należy wyczyścić dysze spryskiwaczy szpilką.

Następnie, należy sprawdzić:
• Stan przewodów łączących klemy akumulatora.
• Działanie hamulca roboczego i parkingowego.
• Działanie świateł, świateł awaryjnych, klaksonu i wycieraczek.
Co tydzień
5. Należy zdjąć pokrywę zbiornika płynu do układu wspomagania kierownicy i sprawdzić poziom płynu.
Jeżeli to konieczne, należy zdjąć pokrywę i uzupełnić poziom płynu.
Poziom płynu należy uzupełniać tylko korzystając z zalecanych przez producenta produktów.

6. Sprawdzić zużycie opon i ciśnienie ogumienia (łącznie z oponą zapasową).
Jeżeli ciśnienie jest zbyt niskie, podczas jazdy opony zużywają się mocniej po zewnętrznej stronie bieżnika. Jeżeli ciśnienie jest zbyt wysokie, podczas jazdy opony zużywają się mocniej w środkowej części bieżnika. W przypadku stwierdzenia nadmiernego zużycia opon w przedniej części (po wewnętrznej i zewnętrznej stronie bieżnika), należy zlecić sprawdzenie zbieżności przednich kół. Nigdy nie należy przekraczać maksymalnego obciążenia osi (przy pojeździe w pełni obciążonym). W przypadku odsłonięcia na skutek zużycia bieżnika ciągłych pasów ciągnących się przez całą szerokość opony, parę opon na danej osi należy wymienić. Opony są wyposażone we wskaźnik zużycia bieżnika: wymiana opon jest obowiązkowa
w momencie osiągnięcia zaznaczonego poziomu.
Troska o pojazd
Konserwacja nadwozia
Pojazd należy od czasu do czasu umyć wodą i neutralnym detergentem.
Częstotliwość mycia zależy od następujących czynników:
• Obszary o wysokim zanieczyszczeniu powietrza.
• Jazda po drogach posypywanych solą drogową.
• Parkowanie pod drzewami wydzielającymi substancje żywiczne.
• Aby zapobiec powstawaniu głębokich rys i matowienia lakieru, nie należy stosować szczotek o twardym włosiu lub brudnych szmat.
• Pojazd należy dokładnie wysuszyć, aby usunąć wszystkie kieszenie wodne.
• Nie należy myć pojazdu po długotrwałym wystawieniu na działanie słońca, grozi to zmatowieniem lakieru.
• Nie należy umieszczać pojazdu od razu w zamkniętym pomieszczeniu, natomiast pozostawić go na wolnym powietrzu, by umożliwić odparowanie wody.

Czyszczenie elementów plastikowych
Zewnętrzne elementy plastikowe należy czyścić w ten sam sposób, co sam pojazd. Jeżeli nadal pozostaną ślady zabrudzeń, należy użyć dedykowanych produktów, ściśle przestrzegając instrukcji producenta. Wykorzystanie tego rodzaju produktów jest zalecana
do czyszczenia plastikowych elementów wewnątrz pojazdu (tablica rozdzielcza, drzwi, itd.).
Do czyszczenia nie należy używać farb lub produktów zawierających rozpuszczalniki aromatyczne, metanol lub węglowodory.

Czyszczenie okien
Należy stosować dedykowane produkty czyszczące; należy stosować czyste szmatki, aby nie zadrapać okien i nie zmieniać ich przezierności.

Czyszczenie wnętrza i elementów z tworzywa
Pył z siedzeń i elementów z tworzywa można usunąć za pomocą miękkiego pędzelka. Intensywniejsze czyszczenie można przeprowadzić co do zasady tylko wykorzystując suche pianki i rozpuszczalniki. Substancji tych należy używać wyjątkowo ostrożnie, ponieważ są łatwopalne i wydzielają opary. Dlatego też należy zapewnić odpowiednią wentylację kabiny do czasu wyschnięcia czyszczonych elementów. Nie należy stosować rozpuszczalników opartych na chlorze (trichloroetylen, roztwory nadchloranów itd.). Do czyszczenia wnętrza nie należy stosować strumienia wody, ponieważ może on uszkodzić elementy elektryczne zamontowane na tablicy rozdzielczej oraz/lub schowki pod siedzeniami; należy podjąć odpowiednie środki ostrożności, aby zapewnić ich prawidłowe działanie.

Wycieraczki szyby przedniej, spryskiwacze szyby przedniej i wycieraczki reflektorów
Należy okresowo sprawdzać pióra wycieraczek; jeżeli są zużyte i zabrudzone, może to znacznie ograniczać widoczność. Okna należy czyścić regularnie, usuwając tłuszcz i zabrudzenia; pozwoli to znacznie wydłużyć okres eksploatacji piór wycieraczek. Przed uruchomieniem wycieraczek, należy usunąć nagromadzony ewentualnie lód i śnieg: w temperaturach poniżej zera, przed uruchomieniem wycieraczek, należy się upewnić, że na gumowych elementach nie zgromadził się lód: jeżeli to konieczne, należy zastosować odpowiedni produkt do odmrażania. Nie należy korzystać z wycieraczek na suchej szybie; jeżeli części piór wycieraczek są zniekształcone lub zużyte, należy wymienić wycieraczki. Należy się upewnić, że obie dysze spryskiwaczy szyby przedniej oraz dysze spryskiwaczy reflektorów (jeżeli zainstalowano) dostarczają wystarczający strumień płynu i są odpowiednio skierowane. Jeżeli dysze spryskiwaczy nie działają, należy się upewnić, że przewody doprowadzające płyn nie są zatkane; jeżeli to konieczne, wyloty przewodów należy oczyścić szpilką.

Autoryzowane serwisy samochodów ciężarowych i samochodów dostawczych Iveco firmy Uni-Truck Sp. z o.o. zapraszają do swoich oddziałów w Warszawie, Nadarzynie, Zielonej Górze, Zgierzu i Wrocławiu.

Serwis gwarancyjny Fiat Professional

Serwis gwarancyjny

GWARANCJE

Kupując dowolny, nowy samochód dostawczy marki FIAT PROFESSIONAL w autoryzowanych punktach sprzedaży w Polsce, klient otrzymuje 2-letnią gwarancję bez limitu kilometrów oraz 2-letnie ASSISTANCE 24 h, ważne na terenie całej Europy.

Dodatkowa gwarancja na wady lakiernicze

Nadwozie samochodu objęte jest gwarancją na produkcyjne wady lakiernicze ujawnione w okresie 3 lat od daty sprzedaży.

Dodatkowa gwarancja na perforację

Elementy strukturalne nadwozia pojazdu oraz elementy ruchome nadwozia pojazdu, takie jak drzwi i pokrywy przednia i tylna, objęte są 8-letnią gwarancją na perforację spowodowaną korozją, gdy wytworzy się ona od wewnątrz i przebije na zewnątrz.
W przypadku samochodów sprzedanych do dnia 31 sierpnia 2006 włącznie, w celu sprecyzowania warunków na jakich udzielono gwarancji na perforację blach, Fiat Auto Poland S.A. informuje, że zamieszczone w treści książki gwarancyjnej oświadczenie gwaranta w tym zakresie oznacza, że gwarancją na perforację blach objęte są elementy strukturalne nadwozia pojazdu, czyli wszystkie trwale połączone ze sobą elementy nadwozia, z wyłączeniem drzwi oraz pokryw przedniej i tylnej.
W przypadku gdyby perforacja wystąpiła na elementach nie objętych gwarancją, Fiat Auto Poland S.A. deklaruje indywidualne rozpatrzenie każdego zgłoszenia. Warunkiem uznania takiego zgłoszenia jest przestrzeganie wymogów instrukcji obsługi w zakresie dbałości o stan techniczny nadwozia oraz wykonywanie napraw i obowiązkowych przeglądów w sieci AUTORYZOWANYCH STACJI OBSŁUGI
Obowiązujące warunki gwarancji przedstawione są szczegółowo w książce gwarancyjnej, dołączonej do każdego samochodu


KONTRAKTY SERWISOWE

Kontrakty Serwisowe to oferta skierowana do Klientów, którzy chcą dbać o swój samochód, oraz zapewnić sobie komfort w zakresie kosztów utrzymania i eksploatacji. Oferujemy wydłużenie gwarancji oraz obsługę samochodu w ramach wybranego pakietu serwisowego.

Rozszerzona gwarancja

• Dodatkowe 3 lata gwarancji to pewna ochrona, bezpieczeństwo i spokój nawet na 5 lat i/lub 200.000 km (co nastąpi pierwsze).
• Bezpłatne naprawy lub wymiany wadliwych części mechanicznych i elektrycznych oraz darmowe Assistance 24h/365 w Europie
• Eliminacja ryzyka kosztów związanych z nieprzewidzianą awarią - lepsze planowanie kosztów eksploatacji.
• Stosowanie oryginalnych części oraz obsługa samochodu przez profesjonalnie wyszkolony personel autoryzowanej sieci Fiat Professional.
• Możliwość wyboru rozwiązania dostosowanego do indywidualnych potrzeb: +1, +2, +3 lata dodatkowej gwarancji.
• Zwiększona wartość samochodu w przypadku odsprzedaży z uwagi na możliwość przeniesienia umowy na nowego właściciela.
• Przy korzystaniu z leasingu lub kredytu, doliczenie kosztu rozszerzonej gwarancji do ceny samochodu, tylko nieznacznie zwiększa miesięczna ratę.

Pakiety Serwisowe EASY

To pakiety przeglądów okresowych, które dzięki profesjonalnej obsłudze w autoryzowanej sieci Fiat Professional, gwarantują spokój na długi czas. W zależności od modelu, zapewniają serwisowanie samochodu nawet przez 10 lat i/lub 240.000 km (co nastąpi pierwsze).

Dlaczego warto:

• Pakiety od 2 do 5 przeglądów w zależności od indywidualnych potrzeb Użytkownika.
• Każdy przegląd obejmuje kontrole i wymiany elementów przewidziane przez producenta w haromonogramie obsługi - zakres każdego przeglądu jest szczegółowo opisany w Instrukcji Obsługi => Harmonogram Konserwacji/Obsługi Technicznej.
• Utrzymanie pojazdu w prawidłowym i wysokim stanie technicznym:
- stosowanie oryginalnych części, olejów i płynów eksploatacyjnych z gwarancją producenta i spełniających normy Grupy Fiat.
- obsługa samochodu przez wykwalifikowany personel autoryzowanej sieci Fiat Professional.
• Możliwość wykonania przeglądu w każdej ASO w Polsce - usługa opłacona.
• 20% rabat na części w pakiecie.
• Eliminacja wzrostu cen: części, oleju, płynów eksploatacyjnych i robocizny.
• Przy leasingu lub kredycie, doliczenie kosztu pakietu do ceny samochodu pozwala płacić za usługi w comiesięcznej racie.
• Znany koszt umożliwia lepsze planowanie finansów w firmie
• Zwiększona wartość samochodu i łatwiejsza jego sprzedaż, a w przypadku odsprzedaży, jeśli nie wykorzystano wszystkich przeglądów, możliwość przeniesienia umowy na nowego właściciela.
Pakiet można kupić najpóźniej przed wykonaniem pierwszego przeglądu w ASO, ale nabycie go wraz z zakupem nowego samochodu, umożliwia wliczenie jego ceny do raty leasingowej lub kredytowej; oraz eliminuje skutki inflacji i rosnących cen.
Zapraszamy po dodatkowe informacje do salonów i serwisów Fiat Professional.

Części zamienne Iveco, Irisbus

Certyfikowana ścieżka jakości
Orgin 100% jest ścieżką doskonałości, którą podąża firma Iveco, certyfikując i gwarantując nie tylko najwyższą jakość wszystkich dostaw oryginalnych części do wszystkich modeli: Iveco Daily, Iveco Eurocargo, Iveco Stralis i Iveco Trakker, Irisbus oraz cyklu dystrybucji, ale również maksymalny profesjonalizm sieci serwisów, gdyż części zamienne Orgin 100% Iveco to więcej niż marka – to nasza filozofia. Celem ścieżki Orgin 100% Iveco jest zagwarantowanie maksymalnej satysfakcji klienta w oparciu o efektywność procesu opracowanego pod kątem zapewnienia kompleksowego i szybkiego wsparcia Twojej pracy. Serwisy samochodów dostawczych i ciężarowych Iveco firmy Uni-Truck Sp. z o.o. służą Ci radą i pomocą.
• Surowce
Firma Iveco wybiera tylko materiały spełniające wymogi najbardziej rygorystycznych standardów jakości i gwarantujące maksymalne osiągi.
• Dostawcy
Firma Iveco współpracuje wyłącznie z dostawcami zapewniającymi najwyższe poziomy jakości i certyfikowane procesy produkcji.
• Oryginalne części zamienne
Firma Iveco przeprowadza rygorystyczne testy , aby zagwarantować doskonałość i niezawodność swoich produktów.
• Kontrola jakości
Firma Iveco rygorystycznie sprawdza produkty docierające do jej magazynów.
• Sieć profesjonalistów
Stała obecność, niezawodność i przykładanie wagi do potrzeb klienta stanowi podstawę gwarantowanego serwisu zapewnionego przez sieć serwisów samochodów dostawczych i serwisów samochodów ciężarowych Iveco i Irisbus.
Z Uni-Truck Sp. z o.o. osiągi Twojego pojazdu Iveco i Irisbus pozostają niezmiennie wysokie mimo upływu czasu! Zapraszamy Cię do naszych oddziałów:
Iveco Warszawa – Uni-Truck Sp. z o.o. o/ Warszawa
Iveco Nadarzyn – Uni-Truck Sp. z o.o. o/ Nadarzyn
Iveco Zielona Góra – Uni-Truck Sp. z o.o. o/ Zielona Góra
Iveco Zgierz – Uni-Truck Sp. z o.o. o/ Zgierz
Iveco Wrocław – Uni-Truck Sp. z o.o. o/ Wrocław
Długotrwała doskonałość osiągów Iveco jest zasługą oryginalnych części zamiennych, zaprojektowanych przez tych samych profesjonalistów, którzy wyprodukowali Twój pojazd gamy Daily, Eurocargo, Stralis, Trakker.

NIEOGRANICZONA GWARANCJA!
Oryginalne części zamienne Iveco, dystrybułowane przez Uni-Truck Sp. z o.o., objęte są gwarancją bez limitu kilometrów. To bezsporny sposób potwierdzenia ich jakości i osiągów.
Ciągły cykl dostaw i dystrybucji oryginalnych części zamiennych Iveco gwarantuje dostępność i dostawę w ciągu 24 godzin w dowolnym kraju, codziennie. A to oznacza natychmiastowy powrót Twojego pojazdu do pracy.
Każdy, kto wchodzi do świata ORGIN 100% Iveco, cieszy się specjalnymi względami. Może korzystać z ekskluzywnych ofert sprzedaży typu Iveco Days, promocyjnej sprzedaży kompletnych sprzęgieł i elementów układu hamulcowego do pełnej gamy pojazdów Iveco.
Wejdź w świat ORGIN 100% Iveco i odwiedź Twojego dealera – jeden z oddziałów firmy Uni-Truck Sp. z o.o. zlokalizowanych w Warszawie, Nadarzynie, Zielonej Górze, Zgierzu lub Wrocławiu.
Iveco Remanufactured – odrodzona perfekcja
Dzięki niepodważalnej wiedzy technicznej nabytej w ciągu poprzednich dziesięcioleci, firma Iveco stała się prawdziwym liderem w dziedzinie fabrycznej regeneracji części. Najnowsza technologia, specjalistyczny sprzęt oraz wyjątkowo rygorystyczne testy umożliwiają firmie Iveco przywrócenie do użytku silników i skrzyń biegów wysokiej jakości, a równocześnie zagwarantowanie ich osiągów na poziomie tak wysokim, jak w przypadku nowo wyprodukowanych części.
• Gwarancja.
Części używane przez firmę Iveco posiadają certyfikat ISO9001 i mają takie same właściwości, jak nowo wyprodukowane wyroby, w związku z czym objęte są 12-miesięczną gwarancja.
• Jakość.
Są one montowane ściśle według norm projektowych i specyfikacji, takich jak ustawienia momentu obrotowego, kalibracji oraz stosowania oryginalnych części zamiennych. Zapewnia to długą żywotność produktów i gwarantuje zgodność z europejskimi normami dotyczącymi emisji.
• Oszczędność.
Zgodność z normami jakościowymi zapewnia prawidłowe zużycie paliwa i smarów. Natomiast częstotliwość przeglądów serwisowych i konserwacja jest taka sama, jak w przypadku nowych produktów.
• Niezawodność.
Firma Iveco testuje każdy fabrycznie zregenerowany silnik w specjalnych pomieszczeniach testowych. W przypadku prawidłowej eksploatacji zregenerowane fabrycznie silniki pozwalają osiągnąć taki sam przebieg, jak nowe.

Akcesoria
Twoje IVECO jest jedyne w swoim rodzaju
Eleganckie wzornictwo, technologiczne nowatorstwo i wybitne walory użytkowe to cechy, które wyróżniają akcesoria Iveco. Oferowany przez sklep Iveco Shop bogaty asortyment wyrobów służy do zaspokojenia potrzeb praktycznych, estetycznych, stylistycznych i aerodynamicznych na raz.
Ten asortyment wyrobów pod każdym względem dorównuje standardom osiągów naszych pojazdów: stylowo i praktycznie indywidualizuje wnętrze kabin kierowców, wzbogaca jej wygląd zewnętrzny, jednocześnie zapewnia bezpieczeństwo jazdy i jej komfort, zarówno na długich dystansach, jak i w ruchu miejskim.
Przeznaczony jest do pełnej gamy pojazdów Iveco Daily, Eurocargo, Stralis i Trakker.
• Akcesoria zewnętrzne
Szeroki asortyment akcesoriów zewnętrznych umożliwia dostosowanie pojazdu do własnych potrzeb, czyniąc go jeszcze bardziej stylowym, poprawiając jego osiągi i zmniejszając zużycie paliwa. Wszystko to jest zasługą idealnej równowagi pomiędzy badaniami technologicznymi i rozwiązaniami projektowymi, gwarantującej funkcjonalność i piękno każdego produktu. Charakter od pierwszego wejrzenia!
• Akcesoria wewnętrzne
Elegancja i prestiż – oto cechy akcesoriów przeznaczonych do wnętrza pojazdu, zaprojektowanych po to, by go wyposażyć w niepowtarzalny i zaskakujący sposób. Obszerny asortyment produktów uczyni nawet dłuższe podróże mniej wymagającymi i przyjemniejszymi. Życie w kabinie, którego sobie nie wyobrażałeś!
• Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo jest wszystkim. Właśnie dlatego linia akcesoriów związanych z bezpieczeństwem dostępna w Iveco oferuje poręczne rozwiązania, dzięki którym z łatwością poradzisz sobie w nieoczekiwanych sytuacjach. Cenna pomoc w Twojej pracy!
• Komfort
Linia akcesoriów zwiększających komfort uczyni czas relaksu jeszcze przyjemniejszym. Bo przebywanie w kabinie nie oznacza tylko siedzenia za kółkiem. Troska o detale!
• Hi-Tech
Iveco zawsze dotrzymuje tempa. Dzięki linii akcesoriów hi-tech zawsze masz dostęp do najnowszej technologii. Tak wiele możliwości i tylko jeden cel – pozwolić Ci pracować lepiej. Wszystko to co oferuje najnowsza technologia!
Iveconnect
To ekskluzywny produkt Iveco, system zarządzania pojazdem, służący między innymi do monitorowania zużycia paliwa, pozycjonowania a także wspomagający kierowcę w poprawie stylu jazdy – najprostsze, najbardziej skuteczne i nowoczesne narzędzie zarządzania flotą na rynku.
Platforma pakietu IVECONNECT pobiera wszystkie najważniejsze dane dotyczące pojazdu samochodowego - dotyczące zużycia paliwa, bezpośrednio z silnika i kasety sterującej. IVECONNECT również monitoruje styl jazdy kierowcy i na podstawie wielu różnych parametrów, ocenia czy sposób prowadzenia pojazdu jest ekonomiczny i efektywny. System ten zawiera również odbiornik GPS, pozwalając na śledzenie lokalizacji pojazdu w każdym momencie jego trasy.
Wszystkie dane są transmitowane poprzez GPRS i można mieć do nich dostęp przy użyciu przeglądarki internetowej poprzez dedykowany portal FleetVisor.eu. Oznacza to, że wszystkie informacje dotyczące floty można otrzymywać i przetwarzać na czas w sposób efektywny i niezawodny
Zapraszamy do serwisów samochodów dostawczych i ciężarowych firmy Uni-Truck Sp. z o.o. Autoryzowanego dealera Iveco z lokalizacją w Warszawie, Nadarzynie, Zielonej Górze, Zgierzu i Wrocławiu.

Części zamienne Fiat

CZĘŚCI ZAMIENNE


Zapraszamy do skorzystania z gamy oryginalnych części zamiennych, elementów blacharskich i akcesorii dedykowanych do samochodów dostawczych oraz osobowych marki FIAT. Naszym klientom staramy się zapewnić najlepsze oferty w konkurencyjnych cenach.

Oferujemy m.in.:
- Części eksploatacyjne ( filtry, paski, klocki i tarcze hamulcowe, świece)
- Elementy zawieszenia (wahacze, drążki stabilizatora, amortyzatory)
- Elementy układu kierowniczego
- Części do silników i skrzyń biegów
- Elementy układów wydechowych
- Elementy blacharskie
- Wyposażenie dodatkowe (haki holownicze, CB radia, pokrowce na siedzenia,
Webasto, pneumatyczne zawieszenie, zestawy głośnomówiące, nawigacje i inne.) Więcej w zakładce akcesoria.

Części w promocji

Akcesoria samochodowe

Szeroki wybór najnowszych akcesoriów samochodowych.

Tu można znaleźć wszystko to, co ułatwia zawodowym kierowcom pracę, poprawia komfort jazdy i sprawa, że kierowca może poczuć się w swoim aucie jak w domu.

KATALOGI ZE SZCZEGÓŁOWĄ OFERTĄ AKCESORIÓW ZNAJDZIECIE PAŃSTWO W PLIKACH PDF PONIŻEJ.

OFERTA:
- BAGAŻNIKI, BOXY - TAURUS
- FABRII
- WESTFALIA
- HAKI HOLOWNICZE - THULE
- STEINHOF
- WESTFALIA
- DYWANIKI, WYKŁADZINY BAGAŻNIKA
- ZESTAWY GŁOŚNOMÓWIĄCE
i wiele, wiele innych...
Katalog PDF do pobrania
236,87 KB nawigacja-elco-exim-nawigacje-02.2014.02.pdf
Katalog PDF do pobrania
199,25 KB nawigacja-oferta-komsa-nawigacje-mio-dealer.02.pdf
Katalog PDF do pobrania
106,65 KB klimatyzacje-samochodowe-oferta-webasto-petemar-klimatyzacje.02.pdf
Katalog PDF do pobrania
158,5 KB lodowki-samochodowe-oferta-webasto-petemar-lodowki.02.pdf
Katalog PDF do pobrania
1,88 MB nawigacje-garmin-2013-produkty-fiat.02.pdf
Katalog PDF do pobrania
170,33 KB bagazniki-oferta-logic-bagazniki-fabbri-17.01.2013-dealer.02.pdf
Katalog PDF do pobrania
858,65 KB bagazniki-oferta-taurus-bagazniki-boxy-06.02.2014-dealer.02.pdf
Katalog PDF do pobrania
937,09 KB bagazniki-oferta-dostawcy-wykladziny-bagaznikowe-aristar-31.01.2014.02.pdf
Katalog PDF do pobrania
3,07 MB dywaniki-samochodowe-oferta-dostawcy-geyer-hosaja-dywaniki-29.01.-2014-dealer.02.pdf

Myjnia samochodowa

Zapraszamy do nowo otwartej, nowoczesnej myjni:

 Samochodów ciężarowych
 Samochodów dostawczych
 Autobusów
 Zestawów

Nadarzyn k/Warszawy
Al.Katowicka 70
05-830 Nadarzyn.

Średni cykl mycia trwa około:
gama lekka 20 min
gama średnia 25 min
zestawy ( ciągnik + naczepa ) 35 min.

Dla każdego Klienta myjni kawa gratis !
CENNIK:
gama lekka 60 PLN
gama średnia 70 PLN
gama ciężka 80 PLN
zestaw ciągnik + naczepa 120 PLN

Dla klientów flotowych rabaty !
Serdecznie zapraszamy.

Hurtowa sprzedaż części zamiennych

Hurtowa sprzedaż i logistyka częsci zamiennych do pojazdów dostawczych i ciężarowych.