UNI-TRUCK - Serwisy i salony Samochodów Dostawczych i Ciężarowych

Autoryzowany Serwis Iveco i Fiat we Wrocławiu

Serwis mechaniczny Iveco, Irisbus

Serwisy Iveco, Uni-Truck Sp. z o.o. autoryzowany dealer Iveco.

Każdy z pięciu autoryzowanych serwisów samochodów dostawczych i samochodów ciężarowych Uni-Truck Sp. z o.o. położony jest w dogodnej lokalizacji z łatwym dojazdem dla każdej wielkości pojazdu dostawczego lub ciężarowego. Praca w serwisach odbywa się na dwie zmiany i każdy z nich może być dostępny 24h na dobę dla klientów którzy zgłoszą awarię pojazdu Iveco w Iveco Assistance. Każdy mechanik, elektromechanik i diagnosta przeszedł serię szkoleń organizowanych przez producenta samochodu oraz szkoleń wewnętrznych. Nasi mechanicy to osoby z kilkunastoletnim stażem w marce lub branży, co gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług. Do Państwa dyspozycji pozostają:

Iveco Warszawa - Nadarzyn, Uni-Truck Sp. z o.o. o/Warszawa - Nadarzyn
Iveco Zielona Góra, Uni-Truck Sp. z o.o. o/Zielona Góra
Iveco Łódź, Uni-Truck Sp. z o.o. o/Łódź
Iveco Wrocław, Uni-Truck Sp. z o.o. o/Wrocław
Iveco Warszawa, Uni-Truck Sp. z o.o. o/Warszawa

Firma Uni-Truck Sp. z o.o. zatrudnia w swoich stacjach serwisowych wykwalifikowany i doświadczony zespół potrafiący obsłużyć każdy z modeli samochodów dostawczy i ciężarowych marki Iveco, na który składają się:

• pracownicy Biura Obsługi Klienta ,
• pracownicy Działu Części Zamiennych,
• mechanicy i diagności.

Każdy z autoryzowanych serwisów samochodów dostawczych i samochodów ciężarowych Uni-Truck Sp. z o.o. posiada niezbędne narzędzia diagnostyczne, narzędzia specjalne, dokumentację techniczną oraz stały dostęp do oryginalnych części zamiennych Iveco. Umożliwia to wykonanie każdorazowo skutecznej i szybkiej naprawy pojazdów Iveco w pełnej gamie i pomoc naszym klientom w przypadku awarii lub konieczności wykonania obsług serwisowych, serwisu gwarancyjnego, serwisu mechanicznego czy też serwisu blacharsko-lakierniczego.
Serwisy Uni-Truck Sp. z o.o. gwarantują naszym klientom:

• dotrzymywanie terminów,
• wyjaśnienie wykonanych prac,
• jakość pracy,
• łatwość umówienia wizyty,
• zgodność z kosztorysem.

Zapewniając w ten sposób najwyższe standardy obsługi klienta, mamy na celu osiągnięcie optymalnego poziomu satysfakcji każdego posiadacza Iveco Daily, Iveco Eurocargo, Iveco Stralis i Iveco Trakker.

Tylko autoryzowane punkty serwisu Iveco mogą stale utrzymywać optymalną sprawność twojego pojazdu. Właśnie dlatego wprowadzono na rynek Origin 100% Iveco aby umocnić nas w służbie dla naszych klientów.

Origin 100% Iveco utworzono specjalnie aby:
• Zapewnić najwyższej klasy Obsługę Klientów, która zawsze odpowiada na ich potrzeby
• Produkować oryginalne części Iveco w ramach nieustającego programu prac badawczo-konstrukcyjnych, wybierając tylko najlepsze wyroby od czołowych dostawców

Zdecydowałeś się na pojazd Iveco?
Autoryzowane serwisy samochodów dostawczych i samochodów ciężarowych Uni-Truck Sp. z o.o. oferują Ci wyroby i usługi wybitnej jakości, troskę o klientów i profesjonalizm. Tylko taka obsługa Klientów Iveco odpowiada na ich potrzeby fachowo i z najwyższą dbałością, przez cały czas utrzymując ich pojazdy dostawcze lub ciężarowe w doskonałym stanie – Pozostań z nami!

W drodze, razem z wami, 365 dni w roku
Iveco oferuje program pomocy drogowej 24 godziny dziennie, 7 dni w tygodniu pod nazwą Assistance Non-Stop. Na potrzeby tej kluczowej usługi Iveco dużo zainwestowało w Centrum Obsługi Klientów, specjalnie utworzony punkt pierwszego kontaktu z klientami w przypadkach nieoczekiwanych awarii pojazdów. Centrum Obsługi Klientów koordynuje wszelkie działania pomocy drogowej od pierwszego kontaktu po naprawy w drodze, lub – w razie potrzeby – holowanie do autoryzowanej stacji obsługi (ASO) Iveco.
Pod bezpłatnym numerem telefonu 00800 48 326 000* w Europie można wezwać pilną pomoc dla swego pojazdu. Zespół 80 operatorów zapewnia natychmiastową reakcję i bezzwłoczne rozwiązanie każdego problemu, uruchamiając najbliższy miejsca awarii i najbardziej odpowiedni dla danego pojazdu punkt serwisowy Iveco.
W trakcie całego procesu pomocy (czy jest to drobna naprawa w drodze, czy holowanie i naprawa warsztatowa), Centrum Obsługi Klientów sprawdza jego postępy, systematycznie informuje klienta i gwarantuje, że każdy pojazd gamy Daily, Eurocargo, Stralis czy Trakker wróci do pracy najwcześniej, jak to możliwe.

Zanim skontaktujesz się z Centrum Obsługi Klientów:
• Upewnij się, że masz przy sobie dokumenty pojazdu
• Przekaż możliwie najwięcej dokładnych informacji o miejscu, w którym się znajdujesz.

Gdy rozmawiasz z operatorem:
• Przekaż wszystkie żądane informacje
• Opisz istotę problemu tak dokładnie, jak to możliwe
Na koniec rozmowy telefonicznej dostaniesz numer sprawy, co umożliwi sprawdzanie postępu jej załatwiania poprzez witrynę internetową.
Centrum Obsługi Klientów będzie monitorować udzielaną pomoc od początku do końca, co zapewnia skrócenie czasu przestoju do absolutnego minimum.
Szybki Serwis Daily
Szybki Serwis Daily jest dostępny dla użytkowników pojazdów Iveco Daily i zapewnia szeroki asortyment usług i napraw, które są dostępne bez potrzeby wcześniejszego umówienia się .

Szybki Serwis Daily obejmuje:
• Standardowy przegląd – co 30 000 km lub 40 000 km zależnie od modelu, przegląd M1 wraz z wymianą oleju w silniku i filtra oleju
• Wymianę układu wydechowego
• Wymianę amortyzatorów
• Wymianę klocków i tarcz hamulcowych, wraz ze sprawdzeniem bezpieczeństwa układu hamulcowego
• Zastosowanie 100% oryginalnych części Iveco po konkurencyjnych cenach
Całkowita elastyczność i spokojna głowa z Elements
• „Elements" to integralna część programu Iveco Origin 100%, który gwarantuje klientom kompleksową obsługę począwszy od dostarczenia oryginalnych części po kontrakty serwisowe i naprawcze.
• „Elements" zapewnia użytkownikowi pełną elastyczność w dostosowaniu kontraktów serwisowych i naprawczych do charakteru prowadzonej działalności.

SPOKÓJ IVECO.
Firma Iveco zajmuje wiodącą pozycję w świecie transportu. Zastosowanie części zamiennych Origin 100% Iveco oraz kwalifikacje pracowników sieci serwisowej gwarantują niezawodność i najwyższy poziom obsługi.
Nieustanne wysiłki podejmowane przez firmę Iveco w celu zaoferowania klientom najlepszej obsługi zaowocowały powstaniem Elements: szerokiej gamy pakietów serwisowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta, opracowanych z myślą o tym, aby utrzymać każdy pojazd w doskonałym stanie technicznym przez cały okres użytkowania.
W jaki sposób? Poprzez zaufanie do sieci autoryzowanych stacji obsługi IVECO, która oferuje najnowocześniejsze usługi i pozwala zminimalizować koszty operacyjne, zapewniając jednocześnie
spokój, bezpieczeństwo oraz wysoką wartość rezydualną pojazdu gamy Daily, Eurocargo, Stralis czy Trakker.

USŁUGI SZYTE NA MIARĘ.
Elements to wysoko wyspecjalizowany program usług serwisowych najwyższej jakości stworzony z myślą o wydłużeniu żywotności Twojego pojazdu Daily, Eurocargo, Stralis lub Trakker w każdych warunkach.
Elements wzmacnia koncepcję spójności i zaufania pomiędzy firmą Iveco a właścicielem pojazdu dostawczego lub ciężarowego marki Iveco w połączeniu z idealną synergią sieci sprzedaży i serwisów.

Każda umowa zapewnia :
• elastyczność wyboru idealnego pakietu dla Ciebie i Twojego pojazdu,
• przejrzystość płatności, bez ryzyka nieoczekiwanych kosztów,
• niezawodność pojazdu zagwarantowaną dzięki oryginalnym częściom zamiennym Origin 100% Iveco,
• profesjonalizm wysoko wykwalifikowanych specjalistów oraz sprzęt najnowszej generacji,
• bezpieczeństwo wynikające z utrzymywania pojazdu w doskonałym stanie technicznym,
• wartość pojazdu, która pozostaje wysoka z uwagi na regularne, udokumentowane serwisowanie
przez autoryzowaną stację obsługi.

wy bierz program serwisowy , który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom w zakresie transportu:


MAINTENANCE
Planowana konserwacja zgodna z podręcznikiem „Obsługi i konserwacji”

DRIVELINE
Wszystkie planowane prace konserwacyjne i/lub określone prace naprawcze w obrębie układu napędowego

FRICTION
Wszystkie planowane prace konserwacyjne i/lub określone prace naprawcze w obrębie podzespołów ulegających zużyciu

STANDARD
Wszystkie planowane prace konserwacyjne i/lub określone prace naprawcze w obrębie pojazdu

Rozszerzona gwarancja
Prace naprawcze i gwarancja wydłużona poza standardowy okres gwarancyjny


Diagnostyka E.A.SY.
Aby szybko i niezawodnie rozpoznawać wszelkie problemy i umożliwić ich skuteczne rozwiązanie w warsztacie, Iveco stworzyło nowa platformę diagnostyczną, która odzwierciedla ewolucję wyrobów.
Nazywa się E.A.SY. (Electronic Advanced System, czyli Zaawansowany System Elektroniczny) i jest systemem umożliwiającym prostą diagnozę różnych elektronicznych układów regulacyjnych pojazdu, przy użyciu modułu łączności (ECI) i specjalnego komputera PC.
Oprogramowanie platformy E.A.S.Y gwarantuje dostęp za pomocą pojedynczego, intuicyjnego interfejsu do spisu napraw indeksowanego według objawów.
Moduł ECI w który wyposażony jest każdy pojazd gamy Daily, Eurocargo, Stralis lub Trakker zapewnia łączność z wszystkimi obecnymi i przyszłymi członami regulacyjnymi Iveco.
Także dzięki współdziałaniu z Teleservices i wszystkimi innymi systemami wsparcia Iveco, z którymi system ten może się natychmiast połączyć, E.A.SY. stanowi serce Zaawansowanej Diagnostyki Iveco, co czyni go kluczem do warsztatu przyszłości.

Zapraszamy do nas, Autoryzowanego Dealera Samochodów Dostawczych i Samochodów Ciężarowych marki Iveco, firmy Uni-Truck Sp. z o.o. Czekamy na Was w naszych oddziałach:

Iveco Warszawa - Nadarzyn, Uni-Truck Sp. z o.o. o/Warszawa - Nadarzyn
Iveco Zielona Góra, Uni-Truck Sp. z o.o. o/Zielona Góra
Iveco Łódź, Uni-Truck Sp. z o.o. o/Łódź
Iveco Wrocław, Uni-Truck Sp. z o.o. o/Wrocław
Iveco Warszawa, Uni-Truck Sp. z o.o. o/Warszawa

Serwis mechaniczny Fiat

Serwis mechaniczny

Zakres świadczonych usług przez nasz Autoryzowany Serwis:
• wszystkie naprawy gwarancyjne samochodów FIAT PROFESSIONAL oraz pogwarancyjne samochodów FIAT, FIAT PROFESSIONAL, ALFA ROMEO oraz LANCIA;
• kompleksowe naprawy silników, skrzyń biegów i zawieszeń
• okresowe przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne
• pełna diagnostyka i naprawy elektronicznych układów zapłonowych i wtryskowych z użyciem nowoczesnych urządzeń komputerowych (Examiner Smart HD oraz WiTech)
• szybka diagnostyka układów kierowniczych, hamulcowych oraz zawieszenia
• kompleksowa obsługa układu klimatyzacji
• wymiana i przechowywanie opon
• kontrola i regulacja geometrii układu jezdnego
• naprawy elektryczne oraz naprawy i diagnozowanie wszelkich układów elektronicznych w samochodach grupy Fiat
• obsługa i naprawy układów bezpieczeństwa czynnego i biernego samochodów, takich jak Air-Bag, ABS itp.
• montaż wyposażenia dodatkowego (Webasto, zawieszenia pneumatyczne, haki holownicze, alarmy, czujniki cofania, tempomaty oraz instalacje gazowe firmy Tartarini
• stałe i fachowe doradztwo ze strony personelu w zakresie eksploatacji samochodu.

To warto wiedzieć:

• Termin usługi można uzgodnić telefonicznie
• Umożliwiamy płatności za usługi „na przelew”
• Uzgadniamy z Klientem koszt naprawy
• Stali Klienci otrzymują rabaty
• Na wszystkie naprawy z użyciem oryginalnych części zamiennych udzielamy 12-miesięcznej gwarancji
• Wszystkie naprawy wykonujemy zgodnie z technologią producenta
• Przy długotrwałych naprawach istnieje możliwość użyczenia samochodu zastępczego
• Akceptujemy karty płatnicze
• Istnieje możliwość kredytowania kosztownych napraw, płatności przelewowych itp.
• Nasz warsztat zatrudnia mechaników a kilkunastoletnim stażem w autoryzowanych stacjach obsługi
• Jeżeli zepsuje Ci się samochód na drodze a jest w okresie gwarancji dzwoń na darmową infolinię Assistance

CIAO FIAT 00 800 3428 0000

• Jeżeli masz problem z samochodem po gwarancji prosimy o kontakt z naszą całodobową Pomocą Drogową pod nr tel:

665 111 333

Doszły nas informacje, że spółka Amicar - dealer Fiat z ul Robotniczej we Wrocławiu w czerwcu 2014 straci swoją autoryzację. Aby zapewnić ciągłość obsługi, wszystkich klientów Amicar zapraszamy do Autoryzowanego serwisu Fiat Uni-Truck przy ul. Żmigrodzkiej 251.

Serwisowy program flotowy

Serwisowy program flotowy.

Wieloletniego doświadczenia firmy Uni-Truck Sp. z o.o. w naprawie i obsłudze pojazdów dostawczych i ciężarowych marki Iveco, wskazało na potrzebę objęcia specjalną opieką serwisową Klientów posiadających lub użytkujących floty aut marki Iveco, Irisbus, FIAT, FIAT PROFESSIONAL, lub floty mieszanbe marek takich jak: ALFA ROMEO, LANCIA Renault Trucks, Scania, DAF, MAN, Volvo, Mercedes Truck. Dlatego też, od 2012 roku firma Uni-Truck Sp. z o.o. w większości swoich oddziałów posiada osobę, Kierownika ds. Relacji z Kluczowymi Klientami, dedykowaną do bezpośredniej obsługi flot.

Zadaniem osoby na tym stanowisku jest stały, bezpośredni kontakt z klientem flotowym, a w szczególności :

• Dbanie o zadowolenie klienta poprzez
• Specjalną, flotową ofertą serwisową dostosowaną do potrzeb klienta,
• Właściwą komunikacją z biurem obsługi klienta,
• Wyceną usług serwisowych,
• Doborem części zamiennych,
• Kontakt z Iveco Poland w sprawach związanych z pojazdami klienta.

Bardzo często taki sposób dbania o interesy klienta owocuje stałą współpracą na preferencyjnych warunkach sformalizowaną w specjalnych umowach flotowych lub porozumieniach.
Jeżeli jesteście Państwo firmą posiadającą flotę samochodów dostawczych lub ciężarowych marki Iveco, Fiat Professional, Renault Trucks, Irisbus lub posiadacie flotę mieszaną, składającą się z marek : ALFA ROMEO, LANCIA, Renault Trucks, Scania, DAF, MAN, Volvo, Mercedes Trucki i zainteresował Was program flotowy Uni-Truck Sp. z o.o. zapraszamy do współpracy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w naszych oddziałach:
Uni-Truck Sp. z o.o. o/ Warszawa
Uni-Truck Sp. z o.o. o/ Warszawa - Nadarzyn
Uni-Truck Sp. z o.o. o/ Zielona Góra
Uni-Truck Sp. z o.o. o/ Łódź
Uni-Truck Sp. z o.o. o/ Wrocław
Uni-Truck Sp. z o.o. o/Gorzów
Uni-Truck Sp. z o.o. o/Zgierz

Usługi blacharsko - lakiernicze

Kompleksowa likwidacja szkód powypadkowych to:
Pośrednictwo w kontaktach z firmami ubezpieczeniowymi - zadbamy by nie zaniżono zakresu państwa naprawy.
Naprawy mechaniczne.
Naprawy blacharskie,
Naprawy lakiernicze.
Ostateczne rozliczenie szkody w towarzystwie ubezpieczeniowym.

Specjalizuje się w naprawach samochodów marki Iveco, FIAT,FIAT PROFESSIONAL, ALFA ROMEO,LANCIA wykonujemy także naprawy powypadkowe samochodów innych marek np Renault Trucks, Scania, DAF, MAN, Volvo, Mercedes Truck.
Stosujemy technologię producenta. Posiadamy długoletnie doświadczenie w kontaktach z największymi ubezpieczycielami co pozwala nam skrócić likwidację szkody do niezbędnego minimum.
W większości przypadków umożliwiamy naszym klientom bezgotówkowe rozliczenie szkody.

Posiadamy najnowocześniejsze zaplecze techniczne, gwarantujące przywrócenie stanu pojazdu sprzed szkody oraz pełne bezpieczeństwo jego eksploatacji. Do napraw używane są oryginalne części zamienne lub na życzenie - tańsze części, o jakości porównywalnej z oryginalnymi.

• naprawy blacharsko - lakiernicze wszystkich marek
• okresowe przeglądy nadwozia
• obsługa i likwidacja szkód komunikacyjnych wszystkich Towarzystw Ubezpieczeniowych
• pomoc w załatwianiu formalności związanych z obsługą szkód komunikacyjnych
• doradztwo techniczne
• na wszystkie naprawy udzielamy gwarancje
• wszystkie naprawy wykonujemy zgodnie z technologią producenta
• możliwość użyczenia samochodu zastępczego na czas naprawy
• Samochody po kolizji przyjmujemy na nasz parking przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Firma Uni-Truck Sp. z o.o. Autoryzowany serwis pojazdów dostawczych i pojazdów ciężarowych ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę współpracy oraz zaproponować usługi w zakresie napraw mechanicznych, serwisu gwarancyjnego, blacharsko-lakierniczych oraz kompleksowych napraw powypadkowych wszystkich pojazdów dostawczych i ciężarowych marki Iveco, Iveco Daily, Iveco Eurocargo, Iveco Stralis, Iveco Trakker, FIAT, FIAT PROFESSIONAL, ALFA ROMEO, LANCIA.

Jesteśmy jednym z 6 oddziałów spółki Uni-Truck Sp. z o.o. które na rynku serwisów samochodów dostawczych i ciężarowycj działają ponad 20 lat. Działamy na rynku od 1996 roku, zaś pierwszą autoryzację otrzymaliśmy w 1997 roku Na wyposażeniu oddziałów znajdują się najwyższej klasy urządzenia podnoszące jakość i precyzję wykonywanych usług zarówno mechanicznych jak i blacharsko lakierniczych.
Firma starając się jak najlepiej dbać o właściwą obsługę i interesy swoich Klientów pragnie zaproponować szeroki zakres usług założeniem których jest oferowanie profesjonalnej i wysoko wyspecjalizowanej obsługi obejmującej cały szereg działań pomocy oraz doradztwa.
Poniżej przedstawiamy bardziej szczegółową propozycję współpracy skierowaną specjalnie do Państwa, w której znajdują się informacje dotyczące serwisu a także indywidualnych warunków wspólnych działań.
SERWIS BLACHARSKO-LAKIERNICZY
Uni-Truck Sp. z o.o. Autoryzowany serwis pojazdów dostawczych i pojazdów ciężarowych Iveco od początku swojej działalności zajmuje się naprawami blacharsko-lakierniczymi.
Nasz blacharnia i lakiernia są czynne 6 dni w tygodniu, a utworzony przez nas tok napraw, to najwyższej jakości obsługa samochodów zarówno ciężarowych jak i dostawczych IVECO, FIAT,FIAT PROFESSIONAL, ALFA ROMEO,LANCIA wykonujemy także naprawy powypadkowe samochodów innych marek np Renault Trucks, Scania, DAF, MAN, Volvo, Mercedes Truck.
Dla zapewnienia pełnej satysfakcji klientów współpracujemy z największymi instytucjami ubezpieczeniowymi na rynku Polskim.
Na miejscu likwidujemy powstałe szkody oraz gwarantujemy szybkość i rzetelność w załatwieniu formalności związanych z likwidacją szkody.
Cały teren naszej firmy jest całodobowo chroniony i monitorowany. Dla wygody naszych klientów udostępniamy również depozyt przedmiotów wartościowych znajdujących się w samochodzie, które zostaną bezpiecznie przechowane przez okres naprawy samochodu.

Nasze usługi to również:
• assistance 24 h
• bezpłatne odbieranie i odstawiane aut do klienta
• samochody zastępcze

Posiadamy komputer diagnostyczny, kabinę lakierniczą firmy LAGOS. Do napraw blacharsko-lakierniczych posiadamy 4 stanowiska. Jesteśmy wyposażeni w specjalistyczną ramę naprawczą wraz z pomiarami co pozwala nam naprawiać samochody dostawcze i samochody ciężarowe marki Iveco
Przy okazji, iż samochód klienta znajduje się w naszym serwisie jako normę traktujemy naprawę drobnych uszkodzeń nie związanych bezpośrednio ze zgłaszaną szkodą.
Do Państwa dyspozycji posiadamy wysokiej klasy samochody zastępcze.
Oferta współpracy w zakresie rozliczeń bezgotówkowych obejmuje profesjonalną obsługę napraw powypadkowych pojazdów w zakresie mechanicznym i blacharsko-lakierniczym szkód komunikacyjnych pojazdów ubezpieczonych z tytułu AC oraz szkód z odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych.
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe samochodów dostawczych i ciężarowych odbywają się w oparciu o stawki zgodnie z autoryzacją Iveco.
W ramach wzajemnej współpracy proponujemy Państwu fachową pomoc w zakresie:

• procedury zgłaszania szkód
• likwidacji szkód.
• profesjonalnymi naprawami blacharsko-lakierniczymi
• samochodami zastępczymi
• holownikami 24 H
• parkingiem na 100 samochodów(monitoring-ochrona)

Pragniemy zwrócić uwagę, że kwalifikacja uszkodzeń dokonywana w warunkach warsztatowych pozwala na zdiagnozowanie uszkodzeń pojazdów, które nie są możliwe do wykrycia w trakcie oględzin pojazdu przed siedzibą zakładu ubezpieczeń.
Klienci naszej firmy korzystają również z wielu przywilejów, które szczegółowo uzgadniane są podczas indywidualnych rozmów. Są to między innymi możliwości uzyskania rabatów na zakup części zamiennych i akcesoriów do użytkowanych samochodów lub rabatów na naprawy serwisowe (dotyczy to napraw nie podlegających rozliczeniom z towarzystwami ubezpieczeniowymi ).
Firma Uni-Truck zatrudnia wysokiej klasy personel składający się z doświadczonych oraz wykwalifikowanych blacharzy, lakierników, mechaników oraz pracowników biura obsługi klienta oczekujących na klientów w przestronnie i nowocześnie urządzonych pomieszczeniach biurowych.
Dziękujemy za zapoznanie się z powyższą ofertą i mamy nadzieje, że oferta naszej firmy zainteresowała Państwa na poziomie umożliwiającym podjęcie współpracy. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt na który natychmiast odpowiemy i przekażemy Państwu dodatkowe informacje nie ujęte w powyższej ofercie.


powypadkowe naprawa
naprawy powypadkowe samochodów
warsztat blacharski
warsztat blacharsko lakierniczy
naprawa blacharska samochodu
zakład blacharski
warsztat blacharski

Części zamienne Iveco, Irisbus

Certyfikowana ścieżka jakości
Orgin 100% jest ścieżką doskonałości, którą podąża firma Iveco, certyfikując i gwarantując nie tylko najwyższą jakość wszystkich dostaw oryginalnych części do wszystkich modeli: Iveco Daily, Iveco Eurocargo, Iveco Stralis i Iveco Trakker, Irisbus oraz cyklu dystrybucji, ale również maksymalny profesjonalizm sieci serwisów, gdyż części zamienne Orgin 100% Iveco to więcej niż marka – to nasza filozofia. Celem ścieżki Orgin 100% Iveco jest zagwarantowanie maksymalnej satysfakcji klienta w oparciu o efektywność procesu opracowanego pod kątem zapewnienia kompleksowego i szybkiego wsparcia Twojej pracy. Serwisy samochodów dostawczych i ciężarowych Iveco firmy Uni-Truck Sp. z o.o. służą Ci radą i pomocą.
• Surowce
Firma Iveco wybiera tylko materiały spełniające wymogi najbardziej rygorystycznych standardów jakości i gwarantujące maksymalne osiągi.
• Dostawcy
Firma Iveco współpracuje wyłącznie z dostawcami zapewniającymi najwyższe poziomy jakości i certyfikowane procesy produkcji.
• Oryginalne części zamienne
Firma Iveco przeprowadza rygorystyczne testy , aby zagwarantować doskonałość i niezawodność swoich produktów.
• Kontrola jakości
Firma Iveco rygorystycznie sprawdza produkty docierające do jej magazynów.
• Sieć profesjonalistów
Stała obecność, niezawodność i przykładanie wagi do potrzeb klienta stanowi podstawę gwarantowanego serwisu zapewnionego przez sieć serwisów samochodów dostawczych i serwisów samochodów ciężarowych Iveco i Irisbus.
Z Uni-Truck Sp. z o.o. osiągi Twojego pojazdu Iveco i Irisbus pozostają niezmiennie wysokie mimo upływu czasu! Zapraszamy Cię do naszych oddziałów:
Iveco Warszawa – Uni-Truck Sp. z o.o. o/ Warszawa
Iveco Nadarzyn – Uni-Truck Sp. z o.o. o/ Nadarzyn
Iveco Zielona Góra – Uni-Truck Sp. z o.o. o/ Zielona Góra
Iveco Zgierz – Uni-Truck Sp. z o.o. o/ Zgierz
Iveco Wrocław – Uni-Truck Sp. z o.o. o/ Wrocław
Długotrwała doskonałość osiągów Iveco jest zasługą oryginalnych części zamiennych, zaprojektowanych przez tych samych profesjonalistów, którzy wyprodukowali Twój pojazd gamy Daily, Eurocargo, Stralis, Trakker.

NIEOGRANICZONA GWARANCJA!
Oryginalne części zamienne Iveco, dystrybułowane przez Uni-Truck Sp. z o.o., objęte są gwarancją bez limitu kilometrów. To bezsporny sposób potwierdzenia ich jakości i osiągów.
Ciągły cykl dostaw i dystrybucji oryginalnych części zamiennych Iveco gwarantuje dostępność i dostawę w ciągu 24 godzin w dowolnym kraju, codziennie. A to oznacza natychmiastowy powrót Twojego pojazdu do pracy.
Każdy, kto wchodzi do świata ORGIN 100% Iveco, cieszy się specjalnymi względami. Może korzystać z ekskluzywnych ofert sprzedaży typu Iveco Days, promocyjnej sprzedaży kompletnych sprzęgieł i elementów układu hamulcowego do pełnej gamy pojazdów Iveco.
Wejdź w świat ORGIN 100% Iveco i odwiedź Twojego dealera – jeden z oddziałów firmy Uni-Truck Sp. z o.o. zlokalizowanych w Warszawie, Nadarzynie, Zielonej Górze, Zgierzu lub Wrocławiu.
Iveco Remanufactured – odrodzona perfekcja
Dzięki niepodważalnej wiedzy technicznej nabytej w ciągu poprzednich dziesięcioleci, firma Iveco stała się prawdziwym liderem w dziedzinie fabrycznej regeneracji części. Najnowsza technologia, specjalistyczny sprzęt oraz wyjątkowo rygorystyczne testy umożliwiają firmie Iveco przywrócenie do użytku silników i skrzyń biegów wysokiej jakości, a równocześnie zagwarantowanie ich osiągów na poziomie tak wysokim, jak w przypadku nowo wyprodukowanych części.
• Gwarancja.
Części używane przez firmę Iveco posiadają certyfikat ISO9001 i mają takie same właściwości, jak nowo wyprodukowane wyroby, w związku z czym objęte są 12-miesięczną gwarancja.
• Jakość.
Są one montowane ściśle według norm projektowych i specyfikacji, takich jak ustawienia momentu obrotowego, kalibracji oraz stosowania oryginalnych części zamiennych. Zapewnia to długą żywotność produktów i gwarantuje zgodność z europejskimi normami dotyczącymi emisji.
• Oszczędność.
Zgodność z normami jakościowymi zapewnia prawidłowe zużycie paliwa i smarów. Natomiast częstotliwość przeglądów serwisowych i konserwacja jest taka sama, jak w przypadku nowych produktów.
• Niezawodność.
Firma Iveco testuje każdy fabrycznie zregenerowany silnik w specjalnych pomieszczeniach testowych. W przypadku prawidłowej eksploatacji zregenerowane fabrycznie silniki pozwalają osiągnąć taki sam przebieg, jak nowe.

Akcesoria
Twoje IVECO jest jedyne w swoim rodzaju
Eleganckie wzornictwo, technologiczne nowatorstwo i wybitne walory użytkowe to cechy, które wyróżniają akcesoria Iveco. Oferowany przez sklep Iveco Shop bogaty asortyment wyrobów służy do zaspokojenia potrzeb praktycznych, estetycznych, stylistycznych i aerodynamicznych na raz.
Ten asortyment wyrobów pod każdym względem dorównuje standardom osiągów naszych pojazdów: stylowo i praktycznie indywidualizuje wnętrze kabin kierowców, wzbogaca jej wygląd zewnętrzny, jednocześnie zapewnia bezpieczeństwo jazdy i jej komfort, zarówno na długich dystansach, jak i w ruchu miejskim.
Przeznaczony jest do pełnej gamy pojazdów Iveco Daily, Eurocargo, Stralis i Trakker.
• Akcesoria zewnętrzne
Szeroki asortyment akcesoriów zewnętrznych umożliwia dostosowanie pojazdu do własnych potrzeb, czyniąc go jeszcze bardziej stylowym, poprawiając jego osiągi i zmniejszając zużycie paliwa. Wszystko to jest zasługą idealnej równowagi pomiędzy badaniami technologicznymi i rozwiązaniami projektowymi, gwarantującej funkcjonalność i piękno każdego produktu. Charakter od pierwszego wejrzenia!
• Akcesoria wewnętrzne
Elegancja i prestiż – oto cechy akcesoriów przeznaczonych do wnętrza pojazdu, zaprojektowanych po to, by go wyposażyć w niepowtarzalny i zaskakujący sposób. Obszerny asortyment produktów uczyni nawet dłuższe podróże mniej wymagającymi i przyjemniejszymi. Życie w kabinie, którego sobie nie wyobrażałeś!
• Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo jest wszystkim. Właśnie dlatego linia akcesoriów związanych z bezpieczeństwem dostępna w Iveco oferuje poręczne rozwiązania, dzięki którym z łatwością poradzisz sobie w nieoczekiwanych sytuacjach. Cenna pomoc w Twojej pracy!
• Komfort
Linia akcesoriów zwiększających komfort uczyni czas relaksu jeszcze przyjemniejszym. Bo przebywanie w kabinie nie oznacza tylko siedzenia za kółkiem. Troska o detale!
• Hi-Tech
Iveco zawsze dotrzymuje tempa. Dzięki linii akcesoriów hi-tech zawsze masz dostęp do najnowszej technologii. Tak wiele możliwości i tylko jeden cel – pozwolić Ci pracować lepiej. Wszystko to co oferuje najnowsza technologia!
Iveconnect
To ekskluzywny produkt Iveco, system zarządzania pojazdem, służący między innymi do monitorowania zużycia paliwa, pozycjonowania a także wspomagający kierowcę w poprawie stylu jazdy – najprostsze, najbardziej skuteczne i nowoczesne narzędzie zarządzania flotą na rynku.
Platforma pakietu IVECONNECT pobiera wszystkie najważniejsze dane dotyczące pojazdu samochodowego - dotyczące zużycia paliwa, bezpośrednio z silnika i kasety sterującej. IVECONNECT również monitoruje styl jazdy kierowcy i na podstawie wielu różnych parametrów, ocenia czy sposób prowadzenia pojazdu jest ekonomiczny i efektywny. System ten zawiera również odbiornik GPS, pozwalając na śledzenie lokalizacji pojazdu w każdym momencie jego trasy.
Wszystkie dane są transmitowane poprzez GPRS i można mieć do nich dostęp przy użyciu przeglądarki internetowej poprzez dedykowany portal FleetVisor.eu. Oznacza to, że wszystkie informacje dotyczące floty można otrzymywać i przetwarzać na czas w sposób efektywny i niezawodny
Zapraszamy do serwisów samochodów dostawczych i ciężarowych firmy Uni-Truck Sp. z o.o. Autoryzowanego dealera Iveco z lokalizacją w Warszawie, Nadarzynie, Zielonej Górze, Zgierzu i Wrocławiu.

Części zamienne Fiat

CZĘŚCI ZAMIENNE

Zapraszamy do skorzystania z gamy oryginalnych części zamiennych, elementów blacharskich i akcesorii dedykowanych do samochodów dostawczych oraz osobowych marki FIAT. Naszym klientom staramy się zapewnić najlepsze oferty w konkurencyjnych cenach.

Oferujemy m.in.:
- Części eksploatacyjne ( filtry, paski, klocki i tarcze hamulcowe, świece)
- Elementy zawieszenia (wahacze, drążki stabilizatora, amortyzatory)
- Elementy układu kierowniczego
- Części do silników i skrzyń biegów
- Elementy układów wydechowych
- Elementy blacharskie
- Wyposażenie dodatkowe (haki holownicze, CB radia, pokrowce na siedzenia,
Webasto, pneumatyczne zawieszenie, zestawy głośnomówiące, nawigacje i inne.) Więcej w zakładce akcesoria.

Akcesoria samochodowe

Szeroki wybór najnowszych akcesoriów samochodowych.

Tu można znaleźć wszystko to, co ułatwia zawodowym kierowcom pracę, poprawia komfort jazdy i sprawa, że kierowca może poczuć się w swoim aucie jak w domu.

KATALOGI ZE SZCZEGÓŁOWĄ OFERTĄ AKCESORIÓW ZNAJDZIECIE PAŃSTWO W PLIKACH PDF PONIŻEJ.

OFERTA:
- BAGAŻNIKI, BOXY - TAURUS
- FABRII
- WESTFALIA
- HAKI HOLOWNICZE - THULE
- STEINHOF
- WESTFALIA
- DYWANIKI, WYKŁADZINY BAGAŻNIKA
- ZESTAWY GŁOŚNOMÓWIĄCE
i wiele, wiele innych...
Katalog PDF do pobrania
236,87 KB nawigacja-elco-exim-nawigacje-02.2014.pdf
Katalog PDF do pobrania
199,25 KB nawigacja-oferta-komsa-nawigacje-mio-dealer.pdf
Katalog PDF do pobrania
106,65 KB klimatyzacje-samochodowe-oferta-webasto-petemar-klimatyzacje.pdf
Katalog PDF do pobrania
158,5 KB lodowki-samochodowe-oferta-webasto-petemar-lodowki.pdf
Katalog PDF do pobrania
1,88 MB nawigacje-garmin-2013-produkty-fiat.pdf
Katalog PDF do pobrania
170,33 KB bagazniki-oferta-logic-bagazniki-fabbri-17.01.2013-dealer.pdf
Katalog PDF do pobrania
858,65 KB bagazniki-oferta-taurus-bagazniki-boxy-06.02.2014-dealer.pdf
Katalog PDF do pobrania
937,09 KB bagazniki-oferta-dostawcy-wykladziny-bagaznikowe-aristar-31.01.2014.pdf
Katalog PDF do pobrania
3,07 MB dywaniki-samochodowe-oferta-dostawcy-geyer-hosaja-dywaniki-29.01.-2014-dealer.pdf

Myjnia samochodowa

Myjnia samochodowa. Obsługujemy głównie samochody dostawcze i osobowe. Samochody myjemy ręcznie, co poprawia staranność usługi i chroni powłoki lakiernicze. W ofercie naszych usług są:

mycie nadwozia
mycie podwozia
mycie wnętrza
mycie silnika
polerowanie lakieru
pranie tapicerki
przygotowanie pojazdu do sprzedaży itp.

Zapraszamy !

Tachografy cyfrowe

LEGALIZACJA TACHOGRAFÓW

Oferujemy usługi w zakresie instalacji, w tym aktywacji oraz naprawy, kalibracji i obsługi tachografów cyfrowych.
Posiadamy decyzję Prezesa Głównego Urzędu Miar udzielającą zezwolenia na prowadzenie warsztatu w zakresie instalacji, napraw oraz sprawdzania tachografów cyfrowych.Cennik Usług:
TACHOGRAFY CYFROWE / przykładowe ceny pln netto/

- KALIBRACJA TACHOGRAFU                     240
- ODCZYT KARTY KIEROWCY                       40
- POBRANIE DANYCH Z TACHOGRAFU       50
- MONTAŻ TACHOGRAFU WG RBG       
*SAMOCHODY CIĘŻAROWE                        275
* AUTOBUSY                                                  375

- NAPRAWA TACHOGRAFU WG RBG + KOSZT WYMIENIONYCH CZĘSCI,

- WYMIANA INSTALACJI W SAMOCHODACH CIĘŻAR. /BUS            150
- WYMIANA BATERII LITOWEJ                                                               20
- BATERIA LITOWA                                                                                 55
- KOMPLET CZYSZCZĄCY                                                                       8
- WYMIANA INSTALACJI W AUTOBUSACH                                          225
- WYMIANA NADAJNIKA                                                                          50
- DIAGNOZA                                                                                              50
- STAWKA 1 RBG                                                                                    100


Tachograf to urządzenie pomiarowe, łączące w sobie funkcje prędkościomierza i zegara. Tachograf rejestruje w funkcji czasu: przejechaną przez pojazd drogę, jego chwilową prędkość, jak również tzw. aktywność kierowcy, czyli okresy jego pracy, dyżuru przy pojeździe czy odpoczynku. Niektóre typy tachografów pomocniczo rejestrują również chwilową prędkość obrotową wału korbowego silnika.
Ze względu na bezpieczeństwo na drogach, wiele państw wprowadziło ograniczenia czasu pracy kierowców pewnych pojazdów, takich jak np. autobusy (wszystkie pojazdy zdolne do przewozu więcej niż 9 pasażerów), czy ciężarówki (cięższe od 3,5 t DMC; samochody dostawcze również wymagają limitowania czasu pracy kierowcy). Przy egzekwowaniu tego typu restrykcji pomocny jest tachograf, którego zapisy służą do określenia czasu pracy kierowcy.
Tachografy cyfrowe, które zapisują zakodowane dane w swojej wewnętrznej pamięci oraz na zewnętrznych kartach chipowych, wypierają tachografy analogowe, które poddają się fałszowaniu danych.
Na terenie Unii Europejskiej tachografy zostały uznane za obowiązkowe wyposażenie na podstawie rozporządzenia 3821/85[1] z 20 grudnia 1985, które weszło w życie 29 września 1986. Konwencja AETR regulująca używanie tachografów weszła w życie 31 lipca 1985.